Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pojedyncze ognisko z hypoechogenna obwódką


Gość trochę wystraszona

Rekomendowane odpowiedzi

Gość trochę wystraszona

Witam! Po raz drugi miałam robione USG piersi, zaznaczam, że jestem w wieku 24 lat. Drugi wynik nie różnił się w ogóle od pierwszego, poza tym, że zlokalizowano kolejny guzek. A oto opis od radiologa: *Piersi gruczołowo - tłuszczowe z pojedynczym ogniskiem z hypoechogenna obwódką w piersi prawej na granicy z pachą na godzinie 9-tej śr 10 mm - węzeł chłonny? najpewniej podobnego charakteru zmiana w tej samej lokalizacji w odległości około 10 mm od brodawki śr 12 mm poza tym obie piersi bez zmian ogniskowych. Przewody mlekowe nieposzerzone. W obu dołach pachowych pojedyncze powiększone do 17 mm po stronie lewej i 13 mm po stronie prawej węzły chłonne z prawidłową zatoką. Badanie kontrolne za 6 miesięcy*. Podczas wizyty u ginekologa, ten oskarżał radiologa, że nie zrozumiale opisał, a radiolog kazał iść do ginekologa. I tak szczerze dalej nie wiem nic. Czy mam się martwić, czy gdzieś isć, do innego ginekologa? Czy zostawić to na 6 miesięcy? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×