Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból karku i barku oraz pieczenie przedramienia


Gość Adam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od ok. 3 miesięcy boli nie kark przy odchylaniu głowy do tyłu. Z początkowo myślałem, że to przewianie ( praca na statku w wakacje) Aktualnie ból znacznie się zmniejszył. ale jest jeszcze odczuwalne. Lecz od 2 tygodni co jakiś czas odczuwam ból barku prawego ( przy wymachiwaniu ramion coś tam jakby przeskakuje. Także mam bóle, pieczenie prawego przedramienia , ramienia, ból łokcia oraz lekkie mrowienie paru palców. W lewej ręce występuje czasem tylko ból przedramienia, ale bardzo lekki, prawie nie odczuwalny. Ból barku jak i całej ręki jest niezależny od siebie i raz wystąpiły w tym samym czasie. Dodam jeszcze że czasami zabolą mnie boki szyi (mięśnie, węzły.. niewiem co dokładnie) oraz nie mocne pulsujące bóle z boku klatki piersiowej albo na środku. Czasami zaboli prawe kolano albo duzy palec u nogi. Bardzo często przy ruchach dane kości/ stawy które bolą *strzelają*. Zdjęcie RTG odcinka szyjnego nic nie wykazało. Co to może być, gdzie z tym się udać? Wiem że bólem reki też objawia się rak płuc co mnie bardzo niepokoi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×