Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Sino-czerwona kreska pomiędzy pośladkami i ból kości ogonowej


Gość mmm

Rekomendowane odpowiedzi

Od ok. 3 tyg bolala mnie kosc ogonowa. Miedzy posladkami widac jakby sino-czerwona kreske. Utozsamialam to ze praca siedzaca, leniwym trybem zycia ale w srode zaczelo dziac sie cos bardzo dziwnego. Zaczelam miec uczucie rozpierania w odbycie, jakby cos tam bylo, przyklejone w srodku. To uczucie jest coraz gorsze, nie moge siedziec, lezec, chodzic. Boli ale najgorszy jest ten dyskomfort, jakbym usiadla na kamieniu albo jakby ktos mi cos tam wlozyl. Dzisiaj rano dodatkowo zaczelo miec piec podczas i chwile po oddaniu stolca. Od 2 dni piecze mnie skóra naokoło odbytu, np. przy konktakcie z wodą. Bylam u lekarza, badal mnie palcem i z uzyciem wziernika ale stwierdzil, ze nic tam nie widzi. Przepisal jakies antybiotyki, bo jak sam powiedzial *przyjmijmy, że gdzieś w dole kulszowym robi sie ropień i uciska nerw*. Leki biore od 3 dni, nie pomagają, dochodza nowe objawy. Prosze o pomoc :((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Trzeba w tej sprawie ponownie skonsultować się z lekarzem najlepiej proktologiem. Musi lekarz ponownie Panią zbadać bezpośrednio. Być może rzeczywiście formuje się gdzieś ropień, a taki stan może wymagać interwencji chirurgicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×