Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jąder, pleców, podbrzusza oraz osłabienie


Gość coolvibes

Rekomendowane odpowiedzi

Gość coolvibes

Witam, Jakieś 3-4 tygodnie temu strasznie bolało i spuchło mnie lewe jądro wiec udałem się na SOR, przepisano mi antybiotyk i po 5 dniach było ok. Pod jądrem było coś, jakaś a la kuleczka. Jakis tydzień wydawało mi się że to schorzenie wraca ale na prawym jądrze, aby nie doszło do tego strasznego bólu co wczesniej poszedłem wcześniej do lekarza i pani przepisała mi kolejny antybiotyk i stwierdziła że to coś a la zapalenie jądra lub powrózka lub tych innych częsci tam na dole. Dostałem Cipoxcośtamcośtam Antybiotyk skończyłem brać w miniony czwartek, od tego czasu czuje się niewyraźnie. Tj. czasami mam takie dziwne uczucie jakby bolało mnie tam na dole w mosznie, czasami uda, a dosyć często dolna część pleców. czuje ogólne osłabienie, ale tylko czasem, nie wiem co robić, czy to samo przejdzie czy wybrać się do urologa. ciężko tak naprawdę wytłumaczyć urologowi co mi jest, bo czasem tylko powracają te lekki, niewyraźne bóle moszny, teraz np. bolą mnie dosyć wyraźnie plecy na dole. pod LEWYM jądrem mam takie małe coś, a la kuleczka, ale równie dobrze to może być taki wygląd jąder (chyba), bo jak dotykam to wcale jakoś stasznie mnie to nie boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×