Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększone węzły w całym ciele i ból uda


Gość kamil23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Postanowilem juz tutaj zasiegnac porady poniewaz biegam po lekarzach od dobrego miesiaca i narazie nie uzyskalem pomocy.. Mianowicie jakis czas temu zauwazylem powiekszone wezly chlonne w pachwinach lecz pomyslalem, ze to ze zwyklego przeziebienia albowiem gralem w pilke podczas deszczu i wiatru w dosc przewiewnych rzeczach. Sprawa zaczela sie komplikowac kilka tygodni pozniej. Zaczalem odczuwac bol w kroczu a szczegolnie w pachwinach. Przerazilem sie w momencie gdy zauwazylem pojawianie sie kolejnych wezlow. Z lewej strony maja one strukture groszkowatą a z prawej strony odczuwalne jest jako jeden *sznur*. Wezly sa latwo przesuwalne ale dosc twarde. Lekarz rodzinny kazal mi sie zglosic na badania krwi ktore nic nie wykryly. Odwiedzilem urologa, ktory również nic nie wykrył. Myslalem, ze samo przejdzie ale jest coraz gorzej. Pojawily mi sie wezly pod pachami i dzis rano wyczulem po prawej stronie na szyi. Pachwiny bolą mnie nieustannie a od 3 dni odczuwam kłujący ból od wewnetrznej strony uda do tego stopnia, ze kuleje. W pachach ten bol pojawia sie od czasu do czasu i nie jest on tak bolesny jak ten w pachwinach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×