Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Gładka skóra moszny przy powrózku nasiennym oraz jego powiększenie


Gość Zbigniew z Kielc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zbigniew z Kielc

Co najmniej osiem lat wcześniej przy podnoszeniu ciężaru poczułem jak coś wpada mi do moszny , okazało się że obniżyły mi się jądra.Byłem u kilku lekarzy uważają oni ze to za mała przepuklina żeby operować natomiast moje prawe jądro wręcz opadło na spód moszny a przy powrózku nasiennym skóra stała się bardzo delikatna,gładka oraz jasna.Czasem boli urolog powiedział niedawno ze mam trochę powiększony powrózek nasienny ale nic mi na to nie przepisał powiedział że jądra mam w porządku ( w sensie funkcjonowania bo ich położenie dla mnie jest tragiczne i uporczywe przy wykonywaniu codziennych czynności).Podczas erekcji nie ma żadnych reakcji jeśli chodzi o jądra.Ciągle zwisają.Mam już teraz nie tylko dolegliwości ale też kompleksy.Czy naprawdę nie można z tym nic zrobić? Dodam ze nie dawno okazało się też że mam wysoko podniesioną prolaktynę.Nie wiem czy ma to coś wspólnego z wcześniej omówionym problemem.Proszę o jakąkolwiek poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że to tylko taki defekt kosmetyczny. Jeśli urolog powiedział, że wszystko jest w porządku to tak jest. Oczywiście możesz skonsultować się też z innym urologiem. Możliwe, że masz takie słabe mięśnie dźwigacze jąder i dlatego jądra są tak nisko umiejscowione. Co do wysokiego poziomu prolaktyny należy z tym problemem udać się do endokrynologa - trzeba na pewno będzie wykonać szczegółowe badania diagnostyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem natury genitalia męskich 1 jądro prawe jest bardzo obniżone od normy i od tego czasu zaczęło mnie boleć raz słabo a później bardzo mocno gdy dotknęła poczułem zrobienie proszę o odpowiedź dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×