Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Silne uciski z tyłu głowy


Gość KAROLINA

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 21 lat obecnie przebywam za granica od ponad 2 tygodni dostaje uciski z tylu glowy ktore sa coraz silniejsze. Tydzien temu gdy siedzialam nagle zaczelo mi cale cialo dretwiec, zrobilo mi sie ciemno przed oczami tak jakbym zaraz miala zemdlec ale za chwile mi to przeszlo pozniej powtorzylo sie to kilka razy wiec w nocy pojechalam do szpitala. Rozmawialam z Polskim lekarzem przez telefon zeby podac swoje objawy ale Angielscy lekarze nie stwierdzili nic zlego. Przepisali mi jakies tabletki. Gdy poprosilam o przeswietlenie glowy stwierdzili ze nie ma takiej potrzeby poniewaz ich diagnoza jest taka ze moze to byc zapalenie srodkowe ucha i nerwice oraz przemeczenie.Jednak ucisk z tylu glowy nie ustaje wrecz jeste coraz silniejszy a nawet przemieszcza sie do przodu glowy. Strasznie sie boje ze moge miec guza mózgu ale lekarze niechca skierowac mnie na przeswietlenie. Bardzo prosze o szybka odpowiedz na moj list i jakas diagnoze na podstawie mojego listu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bylam badana neurologicznie. Postanowilam ze wroce do kraju i to juz za pare dni tylko teraz mam inny problem bo nie wiem czy w takim stanie moge leciec samolotem czy nie bedzie to zbyt niebezpieczne??( chodzi mi o cisnienie w samolocie czy nie spowoduje ze poczuje sie gorzej?? ) czy jednak pojechac autokarem?? Tylko ze samolotem 2godziny i jestem w kraju a autokarem 24godziny. Prosze o szybka odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczur ja rowniez by chcia sie poradzici.od nie dawna zaniepokoilo mnie,ucisk w stylu glowy jak sie zdenerwoje i przy wisilku fizycznym.czasem mam taki silny bol ze nie dowyczymania jest czy musze sie stym zglosici do jakiegos spescjalicji?pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja jak moi koledzy i koleżanki zacząłem odczuwać ucisk z tyłu głowy,tak z dnia na dzień.Być może organiżm przyzwyczaił się do kreatyny.Gdy do niej powróciłem(trenuję na siłowni),ucisk jest mniejszy.To takie luźne spostrzeżenie.Pozdrawiam wszystkich z Kanarów na których spędzam już 7 rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×