Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Carcinoma planoepitheliale keratodes G2


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpoznanie po polsku brzmi: rak płaskonabłonkowy, rogowaciejący G2 (stopień zaawansowania histopatologicznego w skali 1-3). Jest to oczywiście nowotwór złośliwy. Najskuteczniejszym sposobem leczenia raka płaskonabłonkowego jest radykalne usunięcie operacyjne. Co do konkretnej odpowiedzi w jaki sposób zmiana nowotworowa powinna być leczona musiałbym znać więcej szczegółów (lokalizacja raka, zaawansowanie miejscowe i ogólne, stan kliniczny pacjenta). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysztof

Dzień Dobry Co z tym zrobic Carcinoma planoepitheliale grupa2 invazium co można jeszcze robic po chemioterapi i radioterapi nieoperacyjne niby wznowa choroby bo był on na szyjce i został wypalony i ten nowy został znaleziony na pochwie co zrobic z tym prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wypowiedzi mojej rakamila na szyjce carcioma ruteri3b po 3 ltatach ten plasko nablonkowygr2 i dalej daje znac i co zrobic boje sie mame dostala najpirw 28 lamp w tym5hdr.przez pl roku chemie 1dniowa czyli 6 szt inogi poszly ledwo chodzi teraz mowl on ze5 dni dziennej pomuszcie co zrobic bo ona ma zmniejszona aorte czy darade..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziękuję za tak szybką odpowiedz. 3.11 ma byc przyjęty do szpitala ,wczoraj zrobiliśmy kt zatok przynosowych ,wynik ma być we czwartek. moje pytanie brzmi czy będzie miał usuniętą przegrode nosową??? i jak wygląda taki zabieg i pózniejsze leczenie.teraz narośl pojawiła się w drugiej przegrodzie nosowej .pozdrawiami dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od wyniku badań obrazowych, wtedy lekarze będą mogli zadecydować o dalszym postępowaniu. Zakres operacji będzie zależny od rozległosci i lokazliacji zmiany. Leczenie chirurgiczne może zostać uzupełnione radioterapią. Co do szczegółów zabiegu trzeba kontaktować się z lekarzami prowadzącymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę rozwińcie ten wątek o lekarstwie czy sprzęcie z Paryża, o którym pisze *i....*. Moja córka jest bardzo chora, więc szukam wszystkiego i wszędzie. Napiszcie coś o sposobach i rezultatach leczenia. Napiszcie cokolwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój tato ma rozpoznanie *carcinoma planoepitheliale keratodes G2*, ma zmiany między szyją a podbródkiem z lewej strony. Duży otwór mu się zrobił jakby po czyraku! co może mu pomóc??? podobno do operacji i radioterapii się nie kwalifikuje już!!proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Magdalena

Ja znam takiego lekarza medycyny integracyjnej,czyli konwencjonalnej+ komplementarnej.Jest to polski lekarz z prywwatnym gabinetem w Niemczech/Duesseldorf.Kliknij tylko ^^dr.Gordon Theodor,komentarze^^, tam istnieje wiele komentarzy pisanych przez ludzi wyleczonych z raka. Moim zdaniem jest to jedyny lekarz medycyny integracyjnej,ktöry ma takie olbrzymie sukcesy w leczeniu raka.DR.Gordon studiowal w Stanach,a od 4O-tu lat prowadzi gabinet onkologii w Niemczech.Mojego znajomego z rakiem jelita grubego calkiem wyleczyl.Najlepiej najpierw przefaksuj diagnoze chorego,a potem telefonuj do doktora.Pod tel.kom.:O1737434O76 ,tam uzyskasz ustne informacje i to po polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo Magdalena!serdecznie dziekujemy za ten komentarz o dr.Gordon. Ratujemy naszego Ojca,jest pacjentem dr.gordona,stwierdzamy po drugim zabiegu wg.planu ustawionego przez doktora poprawe stanu zdrowia.Prawie nie wierzymy,oby tak dalej...mamy dobre przeczucie. To jest bardzo intensywna terapia,ale nie meczy tak jak ta chemia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gabriela

Napisz dokladniej jak taka terapia przebiega ?, bo to co wiem,to doktor ustawia Plan Terapii raka,a pacjent przeprowadza to w Polsce,ale to co wiem-to jest SERWIS dla pacjenta doktora z ostatnich 5-ciu lat,tak mnie poinformowano,Napisz,czy nowy pacjent dostanie taki PLAN TERAPII ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam .mam pytanie tacie wykryto raka płaskonabłąkowy rogowaciały g2(foci cariconamatosi)aktualnie czeka na konsultacje co dalej.proszę o rozwiniecie tego czy da sie z niego wyleczyc???wiemy tylko ze jest to rak złosliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi Edyta,telefonuj do Niemiec do dr.Gordona,jak go nie zastaniesz to rozmawiaj z pania dr.Gordon,ona razem tam pracuje i udziela informacji. To co wiem,to taka porada nic ciebie nie kosztuje,jedynie telefon. A telefo n do sekretariatu dr.Gordona jest:OO49 173 7434O76.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×