Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zwężenie ujścia napletka penisa


Gość Artur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie Mam 20 lat i... Mam pewien problem i zastanawiam się czy może on być przyczyną dyskomfortu podczas odbywania stosunku z partnerką. Otóż podczas spoczynku mogę bez najmniejszego problemu ściągnąć napletek z żołędzia i rozciągnąć go po całym prąciu(pod sam koniec wędzidełko już ciągnie w duł penisa, ale to chyba logiczne bo już nie ma *zapasu* napletka-jestem po wydłużaniu wędzidełka). Problem pojawia się podczas wzwodu. Wtedy bez problemu mogę ściągnąć napletek z żołędzia(podczas maksymalnego stanu podniecenia sam schodzi), ale tylko do rowka zażołędnego. W rowku robi się fałd z napletka(tak jakby załupek) i zaraz pod tym fałdem widać napięty mocno napletek aż do białości i dalsze zsunięcie napletka jest niemożliwe ponieważ ten odcinek jest za wąski-lekko uciska prącie (z racji tego, że trudno jest mi opisać to słownie w razie potrzeby mogę umieścić zdjęcie). Z moich obserwacji wynika, że ta część napletka która jest za wąska znajduje się podczas spoczynku przed żołędziem( bodajże nazywa się to ujściem napletka). Czy taki stan może być przyczyną niemożności odbywania stosunku? Wymaga on interwencji chirurgicznej? Dodam, że boli dopiero, gdy na siłę próbuje się go obciągnąć na duł. Z racji tego, że jeszcze nie odbywałem stosunku, nie wiem z jaką siłą tarcia, a zarazem siłą *ściągania napletka* ma się do czynienia podczas penetracji pochwy. Myślę, że jeżeli nie jest ona zbyt duża to by mi mój stan w niczym nie przeszkadzał, ALE byłbym bardzo wdzięczny za wypowiedzenie się w tej sprawie specjalisty. Z góry dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taki stan może być przyczyną niemożności odbywania stosunku? - raczej nie powinieneś ze stosunkiem seksualnym mieć najmniejszego kłopotu z tych powodów co opisujesz Wymaga on interwencji chirurgicznej? - jeśli stosunki seksualne będą odbywać się normalnie, bez problemów i dolegliwości nie potrzebna na pewno będzie żadna interwencja chirurgiczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×