Bezskuteczne leczenie grzybicy jądra

użytkownik
Jan

Witam. Zdecydowałem się tutaj napisać ponieważ nie wiem już co mam zrobić.
Dostałem grzybicy penisa 3 miesiące temu i moje leczenie trwa do dziś.
Dzisiejszego dnia stan sie potwornie nasilił i droga z tramwaju do domu przyniosła mi ogromny ból. Dodam ze nie uprawiałem seksu z moja partnerką od samego początku chroby z obawy przed ponownym jej zarażeniem
Wyleczyły ją globulki dopochwowe i maść clotrimazolum
Moje leczenie wyglądało tak:
Clotrimazolum 2tyg - stan sie pogorszył
Pimafucort - stan się pogorszył
Beneocin - początkowo było lepiej lecz po kilku dnia stan znów nawrócił
Dostałem skierowanie od bezradnej Pani doktor do Urologa lecz ten najblizszy termin mial za kilka miesięcy a na skierowaniu nie bylo napisu - PILNE!
Tak więc udałem sie do poradni po ponowne skierowanie lecz przyjął mnie inny Pan doktor który powiedział że damy sobie rade.
Dostałem:
Flucofast - 1 tabletka
kazał smarować fioletem przez 3 dni a później smarować maścią (nazwy nie pamiętam)
To niestety też nie pomogło ale kolejna maść a raczej krem - PEVARYL (40zł) zadziałał znakomicie.
W 2 tygodnie napletek był uwolniony z grzyba ale stan jąder i mosznej pogorszył się.
Po kupieniu drugiego opakowania kremu Pevaryl stan ponownie uległ pogorszeniu i tak oto doktor na widok jąder rzekł: Pozar...
pozar pozarem ale swad i ból jest nie do wytrzymania.
Wczoraj został mi przepisany daktarin w aerozolu i jakby to powiedzieć... juz po 2 pryskaniu było chyba lepiej ale jądra zostały tak obdarte że pryśnięcie jest wręcz niemożliwe... Pisze aby nie pryskać na rany a sądze że rana sie stworzyła, widać wydzieline ropną a towarzyszy temu nieprzyjemny zapach. nie mam pojęcia co robić... prosze o pomoc, wyjaśnienie, porade.

Reklama
użytkownik
stapler

W tej sprawie na pewno trzeba pilnie skonsultować się z dermatologiem. On musi podjąć odpowiednie działania. Zapewne będzie konieczne włączenie silnych leków przeciwgrzybiczych doustnie być może w połączeniu z antybiotykiem (ropna wydzielina świadczy o zakażeniu bakteryjnym) oraz odpowiednie co do stanu leczenie miejscowe. O wszystkim musi zadecydować dermatolog po zbadaniu. Najlepiej udać się do dermatologa prywatnie, aby pominąć wszelkie kolejki.

Twoja odpowiedź