Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kłucie po operacji przepukliny pachwinowej


Gość madzia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,w czerwcu przeszlam operacje przepukliny pachwinowej z prawej strony,nie mam pojecia czy mam siatke jak to zrobili,minelo juz 2miesioce i szczerze mówioc znów odczówam ból ukucia oraz jakby ktos wbijal mi gwózdz na zakonczeniu blizny a nawet nogo mi dretwieje troszku ale to czasem,chodze do lekarza ale sie wstydze powiedziec o bólach bo nie mam pojecia zy to normalne a moze ja juz z martwienia sobie wymyslam,moz mówi ze to nie mozliwe ale ja naprawde odczuwam ból,dodam ze mam male dziecko i jak tu nie mozna podnosic,wiec prosze o porade jak dlugo bede docodzic do swojej normalnosci,chce zapomniec o niej i byc sprawna jak przed dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi określić konkretnie co może być przyczyną Pani dolegliwości bez bezpośredniego badania. na pewno należny w tej sprawie skonsultować się ponownie z chirurgiem (nie znam nawet jakiego typu była operacja przepukliny). Czasami takie dolegliwości jak Pani opisuje występują w przypadku operacji przepukliny z użyciem siatki Związane jest to z adaptowaniem się siatki w ranie pooperacyjnej. Czasami taki proces trwa 6-9 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja miałem operację 21 marca i do dzisiaj czuję kłucie w brzuchu i jest to bardzo bolesne. Wogóle się człowiek nie może schylić a co dopiero podnosić coś. Chirurg nawet mnie nie chce zbadać bo mówi że tam nie ma mnie co kłuć bo mam siatkę więc wydaję mi się że zmyślam z tym kłuciem a przecież trzeba pracować. Oby to było chwilowe i przejściowe. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2013 roku zdiagnozowano u mnie przypadkiem przepuklinę. Stwierdzono ze mam przepuklinę prostą pachwinową prawą. Wszyto mi siatkę. Po zabiegu kilka dni nie mogłem chodzić. Lekarze mówili że siatka musi zarosnąć i nie będę jej czuł. Minęły 3 lata a noga mi drętwieje i czuję w pachwinie kłucie. Uczucie paskudne jakbym w kieszeni drut kolczasty nosił. Wolę bujać sie z przepukliną niż z tą pieprzoną siatką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×