Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pieczenie pochwy, zaparcia, biegunki i żółty śluz z odbytu


Gość yumi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Bardzo proszę o pomoc bo byłam juz u kilku lekarzy ale zaden nie potrafi mi pomóc. Postaram się opisać moje problemy zdrowotne najlepiej jak się da. Zaczęło się jakiś rok temu bólem kości ogonowej i białymi upławami z pochwy o przykrym zapachu. Udałam się więc do pani ginekolog, która przepisała mi tylko Vagical. Niedługo potem zaczęły się problemy z wypróżnianiem i bólem przy oddawaniu stolca. Poszłam więc do chirurga proktologa który po badaniu palcem stwierdził brak hemoroidów ale i tak przepisał Posterisan H. Stosowałam leki zgodnie z zaleceniami ale ani tu ani tu poprawy. Udałam się do innego ginekologa jakiś czas później, który zapisał mi maść dopochwową gynoxin, płukanki tantum rosa i czopki doodbytnicze Distreptaza. Drugi proktolog także stwierdził brak hemoroidów i wykonał badanie rektoskopowe które nie wykazało żadnych nieprawidłowości, ale zapisał mi czopki Procto...(niestety nie pamiętam już nazwy) ale nie pomogły to kazał mi stosować czopki Salofalk a na kość ogonową Butapirazol maść. Ponadto biore błonnik i colon c. Pomimo stosowania się do wszystkich zaleceń objawy nasilają się. Jedyne co przeszło to upławy ale zauważyłam ze podczas aplikacji maści strasznie boli mnie wejście do pochwy takze kuracja byla bolesna. Nawet jak siedze to czuje pieczenie i takie uczucie rozrywania az do odbytu. Cały czas miewam zaparcia naprzemian z biegunkami. Za każdym razem wydalanie stolca jest bolesne i towarzyszy temu wypływ żółtego śluzu/ropy. Czuję jakby cały odbyt był nabrzmiały i ten nieustanny świąd wewnątrz i na zewnątz z uczuciem kłucia. Byłam zrobić zdjęcie odcinka lędźwiowo-krzyżowego i prócz lekkiej skoliozy nic nie wykryto. Badania krwi, moczu i kału na krew utajoną wszystkie w porządku. Wiem, że strasznie tego dużo, ale byłabym naprawdę wdzięczna za pomoc. Jestem osobą która dba o higiene i stosuje się do rad lekarza dlatego nie rozumiem czemu nic nie pomaga. Jestem już tym wszystkim zmęczona a i leczenie chłonie dużo pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na zmiany w zakresie jakości i ilości stolcu oraz pozostałe objawy jakie Pani przedstawia należałoby rozważyć jeszcze wykonanie kolonoskopii celem oceny całego jelita grubego. Dobrze by było jeszcze z tymi problemami zgłosić się na konsultację do gastroenterologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×