Spuchnięty penis po powiększaniu pompką

u?ytkownik
Damian

Wczoraj uzywalem Pompki na powiększanie penisa okolo 30 minut.Po zdjeciu pompki zauwazylem ze jest mocno spuchnięty, w stanie spoczynku jest na nim za dużo skóry i wyglada jak by sie zbierala woda oraz od czuwam lekkie pieczenie.Robilem oklady lodem ale zadnej poprawy nie ma.Przedtem takiego problemu nie mialem.Mam 22 lata i nie choruje na serce i nerki.Prosze o jakies informacje co moge zrobic zeby wszystko wrocilo do normy.Pozdrawiam!!!

Reklama
u?ytkownik
haemophilus

Na pewno trzeba odstawiąć pompkę. Pewnie doszło do wzrostu ciśnienia spowodowanego pompką i przejcia wody do tkanek miękkich. W rezultacie obrzęku. Można robić okłady. Jeśli w ciągu 2-3 dni nie przejdzie to udać się do lekarza.

u?ytkownik
lol

Powiększanie pompka coś daje?

u?ytkownik
zaniepokojony

Ja nie stosowałem pąpki a jednak jest mocno spuchnity. martwie się..... co mam robić?

u?ytkownik
Rafal

Witam mam problem urzywalem pompki do powiekszenia penisa , im strasznie mi spochlo a dokladnie skorka ktora zakrywa rzaledzia co mam zrobic pomocy ,

u?ytkownik
Rafal

Czy lekaz mi w tym pomorze lub chirurg ta skurka jest strasznie powiekszona , czy zejdzie samo czy mam cos z tym robic prosze pomuscie to jest dlamnie powazna sprawa pozdrawiam

u?ytkownik
Rafal

Mam ten sam przypadek co wyrzej Damian mial prosze o wskazuwki

u?ytkownik
emi

Najlepiej się zapiszcie do urologa, Poza tym- chłopaki! nie powiększajcie sobie penisów, bo to na prawdę ma drugorzedne znaczenie w sexie. Liczy się namięność, dzikość i bliskość (w przypadkach tych, którzy chcą się kochać z jednym partnerem).
Na prawdę nie róbcie sobie krzywdy!

u?ytkownik
Damian

Mam podobny problem ze spuchniętym penisem, ale po stosunku. Moje pytanie dotyczy okładu. Powinien być zimny czy gorący?

u?ytkownik
stary cap

Pisze dla nastepców tych chłopaczków co uzywają mocnego ssania pompkami swojego penisa .....
robcie tak dalej a nie dostaniecie erekcji bo przez takie siły naprezające jakie powstaja przy mocnym pompowaniu penisa niszcza nerwy i naczynia wraz z naciagnieciami odpowiednich wiazadeł co wszystko przełozy sie ze zyskacie na chwile cos a stracicie na zawsze wszystko co zyskaliscie razem ze staniem penisa i to na zawsze !!! lepiej delikatnie robic lub wogole !!!

u?ytkownik
stefan

Cześc używałem pompki i mi sie skóra z penisa wydłużyła na 10 cm co mam robić?

u?ytkownik
LORCH

Urzywam pompki od kilku tygodni i jestem bardzo zadowolony! Fakt nie można przesać i pompować nie więcej niż np 10 minut dziennie bo puchnie skóra i żołądż. 10 minut w zupełności wystarczy. Jest naprawdę duży.
Pozdrawiam

u?ytkownik
Mirek

Panie doktorze czasem mam problemy ze wzwodem.
Zacząłem się zastanawiać nad pompką na penisa.

Czy ona rzeczywiście pomaga na wzwód?

Czy taka pompka też potrafi powiększyć penisa w obwodzie i na długości?

Pozdrawiam.

u?ytkownik
anonim

Po malej onanizacji spuch mi penis, martwie sie i nie wiem co robic dalej...czekac az zejdzie?moze jakies oklady?

u?ytkownik
Lysy

Mi puchnie po kazdym naciaganiu recznym, zwijam skore pod zoledzia i chwytam go za szyjke usciskiem OK i ciagne jakies 5min i potem zmieniam reke i znw 5min podczas naciagania wyrecam nim duze kolo raz w prawo raz w lewo i ciagne go w kierunku pepka i w druga strone i to tak jakies 3 razy dziennie po okolo 10 do 15min i zaczolem Latem i jest juz o 1,5cm dluzszy i troche grubszy sie zrobil, jest taki calkiem inny niz byl , raz probowalem go sobie sam do sromu wsadzic ale niechcial sie zmiescic , ma ktos moze jakies doswiadczenia w tym kierunku?