Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Spuchnięty penis po powiększaniu pompką


Gość Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj uzywalem Pompki na powiększanie penisa okolo 30 minut.Po zdjeciu pompki zauwazylem ze jest mocno spuchnięty, w stanie spoczynku jest na nim za dużo skóry i wyglada jak by sie zbierala woda oraz od czuwam lekkie pieczenie.Robilem oklady lodem ale zadnej poprawy nie ma.Przedtem takiego problemu nie mialem.Mam 22 lata i nie choruje na serce i nerki.Prosze o jakies informacje co moge zrobic zeby wszystko wrocilo do normy.Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Na pewno trzeba odstawiąć pompkę. Pewnie doszło do wzrostu ciśnienia spowodowanego pompką i przejcia wody do tkanek miękkich. W rezultacie obrzęku. Można robić okłady. Jeśli w ciągu 2-3 dni nie przejdzie to udać się do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej się zapiszcie do urologa, Poza tym- chłopaki! nie powiększajcie sobie penisów, bo to na prawdę ma drugorzedne znaczenie w sexie. Liczy się namięność, dzikość i bliskość (w przypadkach tych, którzy chcą się kochać z jednym partnerem). Na prawdę nie róbcie sobie krzywdy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stary cap

pisze dla nastepców tych chłopaczków co uzywają mocnego ssania pompkami swojego penisa ..... robcie tak dalej a nie dostaniecie erekcji bo przez takie siły naprezające jakie powstaja przy mocnym pompowaniu penisa niszcza nerwy i naczynia wraz z naciagnieciami odpowiednich wiazadeł co wszystko przełozy sie ze zyskacie na chwile cos a stracicie na zawsze wszystko co zyskaliscie razem ze staniem penisa i to na zawsze !!! lepiej delikatnie robic lub wogole !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

urzywam pompki od kilku tygodni i jestem bardzo zadowolony! Fakt nie można przesać i pompować nie więcej niż np 10 minut dziennie bo puchnie skóra i żołądż. 10 minut w zupełności wystarczy. Jest naprawdę duży. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie doktorze czasem mam problemy ze wzwodem. Zacząłem się zastanawiać nad pompką na penisa. Czy ona rzeczywiście pomaga na wzwód? Czy taka pompka też potrafi powiększyć penisa w obwodzie i na długości? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi puchnie po kazdym naciaganiu recznym, zwijam skore pod zoledzia i chwytam go za szyjke usciskiem OK i ciagne jakies 5min i potem zmieniam reke i znw 5min podczas naciagania wyrecam nim duze kolo raz w prawo raz w lewo i ciagne go w kierunku pepka i w druga strone i to tak jakies 3 razy dziennie po okolo 10 do 15min i zaczolem Latem i jest juz o 1,5cm dluzszy i troche grubszy sie zrobil, jest taki calkiem inny niz byl , raz probowalem go sobie sam do sromu wsadzic ale niechcial sie zmiescic , ma ktos moze jakies doswiadczenia w tym kierunku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde czy wyscie poszaleli poco wam papka zaufajcie mi ze odpowiednia partnerka doprowadzi was do takiego szalenstwa ze papka nie bedzie potrzebna a jesli chodzi juz naprawde o tą pąpke to spoko ale nie przesadzajcie bo mozecie nabawic sie powaznego i nieodwracalnego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada działania pompki dla nie zorientowanych: po włożeniu penisa do plastikowej butli pompki wypompowujemy powietrze tworząc podciśnienie ( nie próżnie jak niektórzy wypisują ), pod wpływem tego podciśnienia rozszerzają się ciała jamiste penisa dzięki temu napływa więcej krwi i powiększa się penis. Opis więcej http://www.powiekszanie-penisa.9com.pl/pompkidopenisa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam pompki i takie obrzeki woda sa częste ale tylko jak przesadnie długo i zbyt mocno go pompujesz.tak samo coś jak krwiaki są nie uniknione 10 min na poczatek wystarczy. potem po jakims miesiącu jak już sie to wyczuje mozna wydłużyć czas. na poczatek stosowałem pompke 3 miesiące potem zrobiłem przerwe 3 miesięcy i znów 3 miesiące. moja rada wprowadzać penisa przy wzwodzie nasmarować go oliwką lub jakimś kremem i nie przesadzać z ciśnieniem. wcześniejszy rozmiar to 15 cm dł i 12,5 obwodu. teraz 16,5 dł 13,3 obwodu. i to nie jest mierzone po pompowaniu tylko po tyg niestosowania. a i mam teraz twardszy wzwód i szczerze mówiąc mogę dłużej nawet dziewczyna zauważyła, że jest twardy i lepiej się spisuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stosowalem pompke okolo 2 tyg po 20 min dziennie ostatnio poppowalem az 30 min. skorka spuchla mi az tak bardzo ze nie moge nalozyc jej na penisa. co mi sie stalo? co z tym robic i do kogo mam sie zwrocic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość starszyPompkowy

skora puchnie, bo stosujecie pompki o zbyt malej srednicy wewnetrznej - szersza pompka robi podcisnienie rownomiernie rozlozone na calej powierzchni a waska ssie wylacznie ku gorze zamiast na boki. wiem co mowie, bo zrobilem sobie sam pompke - pierwsza byla wlasnie waska i nic nie dawala procz naciagnietej skory natomiast druga zrobilem dosc szeroka i skora nie naciaga sie natomiast krew naplywa to samego penisa powodujac zmiane jego objetosci. pomyslcie nad tym zanim bedzie pozno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja to sie nic nie dzieje jak spuchnie. Ja kiedyś waliłem konia do stopnia że miałem taki żołędź jak bańka na choinke i odlać się było ciężko. Ale przeszło bez lekaża. A pompka czy coś daje hmmm ciężko mi powiedzieć chyba coś jest lepiej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy !!! Zastosowałem pierwszy raz pompkę, chciałem sprawdzić ale chyba za mocno i za długo bo skóra mi tak spuchła że nie mogę nasunąć jej na żołędzia. Wygląda jakby dostałą się woda pod nią. Co mam zrobić ? Prośba o szybką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×