Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pieczenie po operacji wodniaka i fiksacji jądra


Gość Arek

Rekomendowane odpowiedzi

Około rok temu przeszedłem zabieg wodniaka jądra prawego,jądro dodatkowo ufiksowano,ponieważ sie obracało.Po operacji przez wiele miesięcy piekło mnie pod jądrem.Brałem różne leki.Zauważyłem że piecze mnie jakaś struktura,nitka ?,która przyczepiona była od jądra do spodu penisa.Któregos razu szukałem dokładnej przyczyny bólu w mosznie i poderwałęm niechcąco tą strukture,wywołało to ból i podwyższenie temperatury w tym miejscu.Czy mogłęm zrobić sobie coś poważnego?.Od tej pory boli mnie w miejscu gdzie jest ta struktura.Co to może być? Z góry dziękuje za odpowiedź.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

To prawdopodobnie miejsce, w którym stabilizowane jest jądro. Dla pewności najlepiej skonsultować się z lekarzem, który wykonywał ten zabieg. Należy również wykluczyć ewentualną miejscową infekcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź.Mam jeszcze jedno pytanie.Ta struktura o ktorej napisałem.Była połączona od jądra,przyczepiona pod penisem.A teraz jest praktycznie tylko w dwóch punktach przy jądrze i pod spodem spodem penisa.Bo na środku sie odkleiła.Mam takie wrażenie ze ta struktura zamiast stabilizować,to teraz ciągnie te dwa punkty sprawiając pieczenie i ból.Czy może mi grozić zabieg poprawkowy?Jeśli byłaby to infekcja to co moge zastosować na teraz?Czy inny lekarz może mi w tej sprawie pomóc?Piszę,ponieważ bardzo długo jeszcze będe czekał na konsultacje z lekarzem,który zabieg wykonywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×