Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Szczypaniem po wytrysku


Gość Mirek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam 25 lat i czasami pojawia mi sie taki problem, iz po wytrysku, pojawia sie bol, ktoremu towarzyszy chec oddawania moczu. Rzecz w tym ze to nie jest chec spowodowana samym bolem (w zasadzie to szczypie, ciezko okreslic dokladnie miejsce, gdzies przed penisem). Faktycznie musze wyjsc do toalety, i oddac mocz. W ciagu kolejnych 15-20 minut bol powoli znika. Pierwszy raz zdazylo sie to moze z 10 lat temu. Nie przerazilem sie jednak, poniewaz nie jest to strasznie silny bol, przypomina zapalenie cewki moczowej, ale delikatne. Zdarza sie to w roznych odstepach czasu, nigdy jednak czesto. Przykladowo w zeszlym roku ani razu... Dawniej jednak byl okres, kiedy zdarzylo sie w odstepach kilku tygodniowych. Zrobilem wtedy badania moczu ale nic nie wykazaly. Natomiast wtedy wlasnie te boly zdarzyly sie po kilku dziwnych sytuacjach nie zwiazanych z samym wytryskiem czy wzwodem w ogole. Dwa razy bol pojawil sie po wypiciu wiekszje ilosci alkoholu (oczywiscie pojawilo sie szczypanie, odwiedzilem toalete i po parunastu minutach bol ustapil), a raz co mnie zdziwilo, po wypiciu 2 szklanek soku pomaranczowego, i znowu ta sama zasada dzialania. Nie wiem co dalej, jezeli w moczu nic zwiazanego z zapaleniem gruczolu krokowego nie bylo, to w jakim kierunku suzkac rozwiazania, czy czasami nie jest wymagana jakas interwencja chirurgiczna wlasnie? Dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno określić bez szczegółowych badań co się może dziać. Trzeba by w tej sprawie udać się na konsultację do urologa. Być może konieczne będzie wykonanie kontrolnego badania ogólnego moczu, być może badania USG układu moczowego (z oceną gruczołu krokowego). O tych badaniach najlepiej, żeby zadecydował urolog po bezpośrednim badaniu Pana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×