Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból z tyłu głowy po lewej stronie


Gość Gosia

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś orientuje się co mi może być ? od jakiegoś czasu kilka razy w ciągu dnia odczuwam ból z tyłu głowy po lewej stronie. Jest to taki ból jakby ktoś mnie uderzył młotkiem , w tedy kręci mi się w głowie i na prawym i czasami na lewym oku mam taką mgłę i troche rozmazany obraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie objawy mogą wskazywać na bóle typu migrenowego. To wymaga dokładnej diagnostyki. Najlepiej w tej sprawie skonsultować się z neurologiem. Można także zadać pytanie na forum neurologicznym patrz: http://pytania.neurologiczne.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam to samo, dodatkowo nie moge sie skupic. bylam na pogotowiu w londynie bo tam mieszkam to mi powiedzieli ze wszystko w porzadku i mam jesc paracetamol i przejdzie.. idioci, wydaje mi sie ze trzeba odwiedzic polske i tam naszych lekarzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobne bóle głowy. Właściwie to nie wiem od jak dawna bo wcześniej nie zwracałam na to takiej uwagi (nie lubię wyolbrzymiać). Jednak dzisiaj się zdenerwowałam. Co kilka minut boli mnie w jednym punkcie z tyłu (po lewej stronie). Jest to dość dziwny ból jakbym się uderzyła w głowę (nie na tabletkę przeciwbólową) nie jest aż tak silny ale powtarza się przez jakiś czas na kilka sekund. I zauważyłam też u siebie jakieś dziwne zmęczenie jakbym na chwilę była taka *zamroczona* i często ziewam. Mgiełki na oczach i zawroty głowy też występują. Nie wiem co o tym myśleć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka miała podobnie. Nie działały na nią już żadne tabletki przeciwbólowe. Znalazłyśmy wreszcie krem znieczulający swiss medical z lidokainą, który kupiłyśmy na stronie naporost.pl bo to rekomendowana strona i tam się najbardziej cenowo opłaca go kupić. A później wystarczyło posmarować skronie i czoło tym kremem i ból przeszedł na długi czas. Także polecam i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój działek miał tak samo na 3 dni przed śmiercią... A tak na poważnie to odczuwam podobny ból od około 6ciu miesięcy i początkowo myślałem iż jest to uraz ponieważ zbiegiem okoliczności dostałem tam kulkę na paintballu. Uciążliwy ból pojawia się raptownie bez znaczącego powodu i potrafi mi na prawdę zrujnowac dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×