Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wahająca się temperatura ciała


Gość joasia warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość joasia warszawa

Witam , pisze tutaj po raz pierwszy , takze przepraszam za ewentualne błedy , oraz nie wiem czy dobrze trafiłam. to jest tak : dlaczego moja temperatura ciała wcha sie ? w buzi mam zawsze 37,0 do 37,3 , 37,4 chodzi mi tutaj o pore dnia , bo w nocy nie wiem ile , bo nie zdarzylo mi sie mierzyc. lecz pod pacha mam zaś dobra , prawidłowa temperature ciała 36,4 do 36,7 . prosze mi powiedziec od czego moze byz taka sytuacja ? dodam tez ze czesto mam nogi cieple a rece zimne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temperatura w granicach do 37,5 stopnia jest prawidłowa, tym bardziej u kobiet, gdzie temperatura zmienia się w zależności od cyklu miesiączkowego. Nieznacznie wyższa czasami może być w jamie ustnej (czy, aby nie ma Pani jakiegoś stanu zapalnego jamy ustnej lub gardła?). Raczej nic niepokojącego w takiej temperaturze nie ma. Jeśli ma Pani w tym względzie wątpliwości proszę w tej sprawie skonsultować się z lekarzem rodzinnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Miesiac byłam podziebiona i łykałam witaminy i tran. Az w koncu na poczatku grudnia dopadła mnie temp.39,8 -40 tak do 3 dni az w koncu dostałam wysypki . Na poczatku na twarzy i dekoldzie,tak schodziła mi w dól. Po 3 dniach nie byłon sladu tylko oslabienie. Pierwszy lekarz stwierdził odre, a nastepnie druga pani doktor różyczke. Nadmienie ze mam43 lata. W koncu nie wiem co mi bylo. Teraz czasami mam 36,9 -3 7 temperatury czy jest to normalne. Co powinnam zrobic jakies badania? Taka temperatura jest normalna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×