Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Swędząca moszna i jądra


Gość Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , otóż od dłuższego czasu pare lat jednak z przerwami borykam sie ze swedzaca moszna i jadrami , swedzi mnie głownie w nocy nie ma zmian jakis gozkow czy cos , sa jedynie prawnie nie widoczne kropki czarne malutkie ale to chyba nasady włosów . A wiec myje sie klade sie spac a gdy zasne drapie sie , rano budze sie z ranami i strupami i tak non stop , kiedys na lato wyleczyłem to poprostu lałem spirytus przez 2 tyg i na miesiac nic nie zdarzyło sie . Teraz z nowu to jest , po drapaniu z tych ran taka wydzielina jakby sie wydzielała taka woda czy cos gdy zasycha to bielizna skleja sie z moszna . Myje sie codzinnie teraz zaczełem stosowac mydło jelen , kore debu i CLOTRIMAZOLUM . Mam także hemoroidy a wic moje pytania . Czy te drapanie ma zwiazek z hemoroidami ??? Czy moge drapac sie juz odruchowy kiedy ide spac gdyz nie swedzi mnie to tak ciegle a jak zasne to nie wiem co sie dzije przecierz .?? Co to moze byc , alergia na co czy cos innego , te miejsca nie smierdza ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te drapanie ma zwiazek z hemoroidami ??? raczej nie Czy moge drapac sie juz odruchowy kiedy ide spac gdyz nie swedzi mnie to tak ciegle a jak zasne to nie wiem co sie dzieje przecież .?? - rzeczywiście może to już być odruch Co to moze byc , alergia na co czy cos innego , te miejsca nie smierdza ?? - byc może, najlepiej w tej sprawie skonsultować się z dermatologiem, on po badaniu wyjaśni Panu powód dolegliwości i zaleci odpowiednie postępowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam podobny przypadek.Ale ja to chyba wiem ,choć nie miałem testu.to wirus hsv(opryszczki genitalnej)choć mi sie nie wszystko zgadza ,bo miałem taki pryszcz na mosznie potem rok nic mi nie było ,a teraz pół roku mnie swędzi ta moszna,wściec sie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swędzenie moszny, odbytu itp., to także drugorzędne objawy cukrzycy. Radziłbym zbadać poziom cukru we krwi, to może sporo wyjaśnić. Nie jestem lekarzem, ale mam cukrzycę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×