Ból pleców między łopatkami

u?ytkownik
Ewelina

Witam!Mam pytanie od 4 dni bardzo bolą mnie plecy między łopatkami.Ból jest uporczywy i nie ustępuje mimo stosowania tabletek przeciwbólowych nawet Majamilu.Do bólu dochodzi również uczucie jakby po plecach chodziły mi mrówki,sztywnieją mi łopatki.Mam stwierdzoną przepuklinę w odcinku lędźwiowym oraz jest ucisk na worek oponowy.Proszę o pomoc co mam robić,bo niedługo po ścianach będę chodzić z bólu.

Reklama
u?ytkownik
stapler

Zapewne ból właśnie jest związany z patologią w zakresie kręgosłupa. Radzę pilnie w tej sprawie skonsultować się z neurologiem. Zapewne będą potrzebne silne leki przeciwbólowe i być może także rehabilitacja. Nie wyklucza się w przypadku braku efektu terapeutycznego konsultacji neurochirurgicznej.

u?ytkownik
halina

Co to sa trzy dni mnie juz boli miedzy lopatkami trzeci miesiac i nic mi nie pomaga zadne tabl ani rehabilitacja.Umnie jest to dziwne ze klade sie spac nic mnie nie boli a rano bol powraca Jestem juz zrezygnowana czy cokolwiek mi jeszcze pomoze od jutra zaczynam nastepne zabiegi masaz kregoslupa.Nadmieniam ze u mnie podobno sa sprawy zwyrodnieniowe --pozdrawiam

Twoja odpowiedź