Przyczyna bólu lewego jądra

użytkownik
Wojtek z Wrocławia

Witam od 3 dni wyczuwam lekki ból lewego jądra, tak badałem swoje jądra i wydaje mi się, że obok najądrza mam taką małą kulkę, guzek?! Gdy ścisnę to mnie boli. A tak wogole to od pewnego czasu w orgznizmie mam bialkomocz, podwiekszona liczbe erytrocytow i leukocytow! Wyniki krwi natomiast są dobre, miałem robione także USG jamy brzusznej i wykryto mi, że nie oddaje całego moczu i zalega on mi... ponadto USG wykazalo nieznaczne powiekszenie miedniczki w leweej nerce. Czy ma to cos wspolnego z moim bolem jadra, czy jest to guzek? Proszę o porady !!!

Reklama
użytkownik
stapler

Niestety, ale ból najądrza jest związany ze stanem zapalnym. Zapalenie dróg moczowych przeniosło się na najądrze w sposób zstępujący (dość typowa droga szerzenia się zapalenia). Guzek ten, więc jest prawdopodobnie związany ze stanem zapalnym. Trzeba pewnie włączyć antybiotykoterapię.

użytkownik
Zaniepokojjony

Mam podobny problem co kolega wojtek...rowniez czuje jakas kulke w lewym jadrze....moje dziwne dosc slabe bole lewej pachwiny i jadra pojawily sie gdy powstalo przeziebienie(ból gardła,przez chwile powiekszone wezly chlonne)...bol jest nadal i czuje spory dyskomfort...jutro ide do lekarza...jestem bardzo zaniepokojony *(

użytkownik
maciek

Ja tez mialem takie same objawy i poszedlem do lekarza ordynatora urologii i przebadal mnie zrobił usg (dokładne) i nic nie ma wszystko ok zadnych krwiakow czy guzów , ale ja dalej odczowam dyskomfort . Poczekam jeszcze troche i zobaczymy czy samo minie . mozliwe ze jest to zpowodowane przeziebieniem (czyli zapalenie )

użytkownik
Mariusz

Nie chciałbym wasmartwic ale ja 2 lata temu mialem to samo co wy teraz juz nie boli ponieważ nie mam lewego jądra bo wykryto tam raka...wiec nastawcie sie na najgorsze bo za kilka miesięcy ból sie nasili pójdziecie do lekarza i stwierdzą u was raka tak jak u mnie... narazie on jest nie do wykrycia aleto jest kwestia czasu....przykro mi :((

użytkownik
Piotr12

Mam 14 lat od dawna boli mnie lewej jądro ale tylko gdy go dotknę.Czuję w nim małą kulkę taki właśnie guzek co mi dolega?Wcześniej tego niemiałem prosze pomóżcie

użytkownik
xxxx

Od pewnego czasu tez mam taki problem , ale bule sa zmienne , raz boli a czasami nic , ale po sexie jest spoko, chodze regularnie na silowni i zastanawiam sie czsami czy nie jest spowodowane duzym nadmairem testosteronu w organizmie . Może coś doradzicie ??

Zapomnialem dodac ze nie wyczówam zadnego guzka w okolicach jąder ..

użytkownik
mm

Mam 14 lat i też wyczuwam mały guzek na lewym jądrze co to może być ?

użytkownik
Daniel

Też mam 14 lat i mam ból w lewym jądrze , moli mnie także nie mogę go dotknąć co to może być?

użytkownik
ZZZ

Mam 14 lat i wyczuwam guz, robiłem USG i stwierdzono, że jest to torbiel. Niedługo jadę na zabieg usunięcia tego torbiela. Lekarz powiedział ze to nic powarznego. Jeszcze nie wiadomo czy mi to nie zniknie.

użytkownik
Dawid, 26

Piotr 12, miałem i czasami miewam to samo- myślałem że to guz, poszedłem do urologa i okazało się, że to stan zapalny najądrza lewego, kazał założyć ciepłe galoty i powiedział że przejdzie. A wyczuwalny guzek to powiększone najądrza- każdy przypadek moze być inny- proponuję udać się do lekarza- on nie gryzie

użytkownik
michał

Mam 17 lat i mam to samo co wy mały guz na lewym jądrze dziś mnie trochę boli odkryłem to około 2tygodni temu . jeszcze nie byłem u lekarza . czy komuś to znikło samo??

użytkownik
Krzysztof

Mam 16 lat,i podobne objawy tyle ze bola mnie jeszcze okolice lewej nerki.

użytkownik
IWONA

Witam szukalam odpowiedzi na te same pytania co wy i znalazlam ta stronke.moj partner ma takie same objawy a poniewaz boi sie isc do lekarza to twierdzi ze nie ma po co bo to moze byc rak.ma takie objawy od okolo 3 lat.bol promieniuje od lewego jadra w gore brzucha i ma guzka.pytanie moje to*jaki to ma byc lekarz?Urolog czy chirurg?

użytkownik
Wojtek

Mnie też boli lewe jądro.Byłem u lekarza i stwierdził zapalenie jądra.przepisał antybiotyk bóle ustały na 3 dni ,potem wróciły.W tym czasie też nie mogłem się dotykać.Zrobiono mi badanie USG moszny i wyszło tam że mam żylaki na wiązadle. Kolejne badanie to makrery zobaczymy co dalej.Nie lekceważcie takich bóli.