Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ania

Ból w okolicy pępka po stronie prawej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ania
Witam. Od 6 miesiecy mam ból brzucha po stronie prawej w okolicy pępka.brzuch mam caly obolały, jest powiekszony, i od czuwam lekie ukłucia.Rano gdy wstanę mam uczucie ssania w żoładku, mało jem bo od razu mam uczucie że jestm najedzona i robi mi się zaraz powiększony brzuch w dodatku cały czas utrzymuje mi się gorączka 37 stopni.Dodam że wyniki z krwi i moczu mam dobre.Co mi dolega?Od czego to mnie może tak boleć? Boję się że to cos poważnego.Proszę o jakąś radę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno bez badania bezpośredniego określić przyczynę dolegliwości. Trzeba oczywiście udać się do lekarza, który zadecyduje o dalszym sposobie postępowania. Objawy mogą wskazywać na patologię w zakresie żołądka lub dwunastnicy (np. wrzody). Możliwe, że będzie konieczne wykonanie USG jamy brzusznej i gastroskopii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ania
Dziękuje za opowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość monika
witam ja mecze sie z tym samym problemem, uczucie pelnosci, goraczka nudnosci powiekszony brzuch,zle samopoczucie, niestety nie wiem co mi jest biore lek noacid 40mg ale slabo pomaga morfologia tez jest ok. dzis dostalam skierowanie na usg jamy brzusznej.lekarz podejrzewa wrzody dwunastnicy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość grazyna
trzeba tez zrobic badanie kalu.moja corka ma podobne objawy i stwierdzono u niej owsice a ona jest naprawde grozna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Grzegorz
Podobne objawy występują przy zakażeniu bakterią heliko. Warto odwiedzić lekarza. Potwierdzeniem występowania tych bakterii może być gastroskopia, badanie kału i badanie krwi (jeżeli wcześniej już pacjent miał zdiagnozowaną chorobę i przeszedł pozytywnie leczenie to badanie wykaże tylko obecność przeciwciał na tą bakterię co nie potwierdzi aktualnej ich obecności w organizmie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.