Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Piotr

Ból penisa po operacji przepukliny pachwinowej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotr
Mam 25 lat około 3,5 tygodnia temu miałem operacje przepukilny pachwinowej lewostronnej z użyciem siatki metodą Lichtensteina okazało się że po badaniu usg miałem lekki stan zapalny i odczuwałem ból w miejscu operowanym i okolicy uda podczas chodzenia. Brałem leki przeciwzapalne i przeciwbólowe po 2 tygodniach dostałem skierowanie na fizykoterapie na laser i pole magnetyczne na te bóle i musze przyznać że bóle powoli mijają w miejscu operowanym.Natomiast martwi mnie to że po operacji odczuwam do tej pory ból cz. Ból występuje u podstaw członka w okolicy strony operowanej lewej wyszły mi jakieś żyłki na członku ( miałem wcześniej jedna widoczną żyłe ale teraz jest ona jeszcze bardziej widoczna i jakby nabrzmiała) gdy dotykam miejsce gdzie zaczyna się penis czuje tam jakąś mocno naprężoną żyłke która boli także skóra w tym miejscu mnie boli gdy ją np pociągne (kłucie). Czasem także podczas ściągania napletka oraz podczas erekcji czuje ból i tak jakby lekkie kłucie lub ciśnienie w członku wydaje mi się że nasila się to lekko gdy mam pełny pęcherz ( podczas sikania nie odczuwam natomiast bólu) .Także lewą część moszny mam obolałą i nabrzmiałą lekko jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Niestety prawdopodobnie doszło do silnego podrażnienia nerwu zaopatrującego skórę tej okolicy ciała w czasie zabiegu. Takie dolegliwości czasami utrzymują się nawet do pół roku dopóki nerw nie zregeneruje się. Trzeba w chwili obecnej być cierpliwym, udać się na zabiegi fizykoterapetyczne oraz stosować leki przeciwbólowe i przeciwzapalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.