Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marys

Bolący żołądź przy dotyku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marys
Mam pytanie jeżeli chce umyc żołędżia to nie moge bo jak lekko dotkne to strasznie boli nawed dotknąc się nie idzie jak mam go umyc? zdjąc napletek i wymoczyc go czy?????? a jak mam to maste wymyc jeżeli napletek nie chce mi się sciągnąc dalej ?? mogę go tylko sciągnąc za żołedż dziekuje za odp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Prawdopodobnie masz zapalenie żołędzi. W rezultacie złej higieny, odkładania się mastki i być może stulejki. Radzę skonsultować się z urologiem. Ta okolica powinna być szczególnie zadbana. Trzeba dokładnie umyć żołądź oraz przestrzeń gdzie zbiera się mastka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marys
A innego sposobu nie ma niż urolog wstydzę się o tym powiedziec rodzicom */???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Niestety nie ma innego sposobu. Jeśli masz stulejkę będzie konieczny zabieg ponieważ w żaden sposób nie pozbędziesz się zapalenia żołędzia i nie utrzymasz należytej higieny tej okolicy ciała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość drx
Bez przesady. Generalnie spróbuj chodzić z odsłonięta zołędzią. Przemywaj rumiankiem, mydełkiem antybakteryjnym. Jesli napletek schodzi za żołędź do rowka, nie widzę konieczności wizyty aż u urologa. Po co?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marys
Schodzi ale w stanie spoczynku w stanie wzwodu zdejmę z pól centymetra i zaczyna bolec i się zdjac nie chce a zołędzia aż dotknac nie mogę bo boli */

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Matuti
Mam 15 lat. Kiedy mój penis jest w stanie spoczynku to mogę zdjąć napletek, ale kiedy jest w zwodzie to strasznie boli(tak jakby byl za ciasny) Czy muszę z tym iść do lekarza czy samo się *naprawi*?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość xdg
ja mam taki problem ze gdy zdejme napletek do konca to zostaje troche skory jakby nadmiar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.