Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Rafał

Guz pod żuchwą

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rafał
Witam! Mam guz po zuchwą po prawej stronie od około 1 roku lecz teraz powiększył się i pobolewał. Byłem u Chirurga szczekowego który zrobił zdjęcie i okazało się że to jest guzek z kosci. lekarz skierował mnie do kliniki do Wrocławia ponieważ u mnie w miescie nie ma takiego oddziału aby mógł taki zabieg przeprowadzić i go usunąć.Lekarz nie określił jednak co to jest. Więc mam pytanie czy to cos poważnego że wysyła mnie do klinki? Czytałem trochę o zapaleniu kości żuchwy ale nie wiem czy to jest to. Mam tez kłopoty z zatkokami. Sam guz nie boli ale ucho i więzeł chłonny owszem po stronie guza. jestem tez przeziebiony. Na bierząco robię badania krwi i są w normie. Proszę bardzo o odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Bez wyniku badania trudno stwierdzić czym jest zmiana zlokalizowana na żuchwie. Węzeł chłonny powiększony jest odczynowo. Najlepiej konsultować się bezpośrednio z lekarzami, gdzie został Pan skierowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rafał
http://img269.imageshack.us/img269/4176/zdjcier.jpg Link do zdjęcia. Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rafał
Witam. Byłem w klinice lekarz kazał zrobic ponowne przeswietlenie. Lekarz stwierdził ze to kstaniak konsultował się jeszcze z chirurgiem i stomatologiem.Mam pytanie czy nalezy go usunąć czy tez pozostawić i obserwowac czy nie ma zmian?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.