Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Torbiel przydatków u nastolatki


Gość Małgorzata

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Małgorzata

Moja 17-letnia córka od 3 lat cierpiała na bóle brzucha. Żaden lekarz przez tyle lat nie skierował jej na właściwe badania. Każdy uważał że nastolatka udaje i chce uwolnic się od zajęc lekcyjnych. Ale poszła do odpowiedniej pani doktor i dała jej skierowanie aby zrobic prześwietlennie jamy brzuchnej i usg żołądka. Wykazało że ma torbiel przydatków wielokości 390 na 290 mm. czego mam się spodziewac i na czym polega leczenie. Czy to ma jakieś powikłania, czy będzie mogła miec dzieci, na czym polega operacja i czy mamy sie czego obawiac ? Błagam o wyjaśnienia !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że chyba się Pani pomyliła i wymiary torbieli to 39 na 29 mm. W tej sprawie na pewno trzeba skonsultować się z ginekologiem. Jeśli rzeczywiście wymiary torbieli to 39x29 to torbiel nie jest jeszcze taka duża i może ginekolog podejmie leczenie zachowawcze (tabletki). Operacja to ostateczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość justyna lat 16

Ja też mam torbiela i mam 16 lat.niechce isc na operacje bo boje sie szpitali mam juz go w sobie od 2 lat i mam leki wykupione ale tez ich nie biore.to sa leki na wywolanie miesiaczki bo niemam juz miesiaczki od kilkunastu miesiecy wszyscy mi mowia zeby jechac do tego szpitala ale niechce i niech pani tak sie nie zamartwia o corke jak pojdzie na czas do szpitala to zdolaja ja wyleczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×