Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wodonercze z podmiedniczkowym zwężeniem moczowodu czy dwunastnica?


Gość Roksana

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Od jakiegos czasu boli mnie brzuch po prawej stronie w okolicy pępka nie mogę sie nawet dotknąć i jest nieco powiększona ta strona i ciagnie się aż do jajnika, na ten moment mam juz ból pod prawym żebrem.W dodatku mam uczucie ssania w żołodku i musze wedy coś zjesc, jem też bardzo mało bo od razu mam uczucie że jestem na jedzona.Poszłam więc do lekarza myśląc że to wyrostek ale wyniki krwi i moczu byly dobre nic na to nie wskazywało. Udałam sie wiec do ginekologa i stwierdził cyste na lewym jajniku. I że powinam udać do urologa gdzyż, od 7 lat lecze się na nerki a dokładnie na prawą nerke mam wrodzoną wade (wodonercze z podmiedniczkowym zwężeniem moczowodu i mam ciagle zastój moczu) i powiedzial że byc może coś się zaczyna dziać z nerką.Ale wynik z kreatyniny miałam dobry i sama nerka mnie nie boli.A Ja mysle że to dwunastnica.Rok temu leczyłam sie na helikobakter pyroli.Mysle sobie że to może jakieś wrzody są.Nie wiem juz sama do jakiego lekarza mam się udać czy do urologa czy chirurga.Bede wdzieczna za jaką kolwiek udzieloną rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×