Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość 20latek

Chudniecie bez utraty wagi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 20latek
Mam dość nietypowe pytanie :czy można chudnąć nie tracąc na wadze?? Ostatnio zauważyłem że ogólnie chudne i *zapadają * mi się niektóre części ciała ale na wadze mam tyle samo... Czy to możliwe???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Wizualnie czasami tak może być - np. w czasie ćwiczeń rozwijają się mięśnie a spalana jest tkanka tłuszczowa co przekłada się innym ukształtowaniem ciała przy zachowanej ogólnej wadze ciała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość 20latek
a biorąc pod uwagę stany chorobowe takie *zapadnięcia* bez utraty wagi należy brać pod uwagę czy najważniejszy jest wtedy ubytek wagi ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Raczej wątpię, że w wieku 20 lat trapią Pana jakieś ciężkie choroby, które mogłyby wywoływać taki stan (np. wodobrzusze w przypadku marskości wątroby, obrzęk ciała spowodowany niewydolnością krążenia czy niewydolnością nerek). Jeśli ma Pan jakiekolwiek wątpliwości radzę bezpośrednio zgłosić się do lekarza. Bez bezpośredniego badania nie odpowiem Panu konkretnie czy coś Panu dolega.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość a.aniago
Uwielbiam odpowiedzi typu *w takim wieku to niemożliwe*... A właśnie ze możliwe i nie można wykluczać choroby tylko i wyłącznie bo ktoś jest za młody*/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.