Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marcin

Plama na żołędziu i powiększone ciała jamiste

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcin
Mam 22 lata i problem z penisem . Problem pojawił się jakiś 2 lata temu miałem małą plamkę na żołędzi którą zlekceważyłem , gdy jakieś 10 miesięcy temu znacznie się powiększyła pośpieszyłem do dermatologa który przepisywał mi różne leki które nie pomagały a bardziej pogarszały sytuacje . Po kilku miesiącach stwierdził ze nie widzi już problemu mówiąc że to tylko przekrwienie ale zapobiegawczo skierował mnie do urologa. Urolog stwierdził że to stan pozapalny cewki moczowej i wysłał do domu. Dziś wygląda to tak plama na żołędziu dalej się powiększa , ciała jamiste są sine a prawe jest twardawe i powiększone. Żyła prowadząca do żołędzia także jest powiększona. Nie zawsze ale czasem lekko mnie pobolewa i czasem mam problem z oddawaniem moczu to znaczy muszę się wysilić i trochę poczekać zanim coś poleci i częściej czuje napór na pęcherz. Moim ostatnim objawem jest pojawianie się dziwnych żył po nocy to znaczy są to żyły wypełnione przezroczystym płynem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trzeba ponownie udać się na kontrolę do urologa. Po samym opisie stanu miejscowego i objawach trudno w jakikolwiek spoób postawić diagnozę i zasugerować leczenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa i napletka zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.