Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guz, coś jak pryszcz na penisie


Gość Paweł z Krakowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paweł z Krakowa

Witam mam poważny problem bo zauważyłem na moim penisie coś w rodzaju pryszcza, po tym jak go lekko ścisłem to wyleciał z niego biały śluz zupełnie tak jak z pryszcza i mam teraz w tym miejscu bułe. Znajduje się z boku po lewej stronie jakieś 2 do 3 centymetrów od miejsca w któym zaczyna sie penis. Nie wiem co robić jutro chyba wybiorę się do lekarza chociaż nie wiem za bardzo jakiego czy urolog był by odpowiedni w takiej sytuacji i jeśli tak to czy muszę mieć do niego skierowanie. Czy wiecie co to może być bo ja jestem przerażony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej będzie jak udasz się do urologa. W większości przychodni trzeba iść na prywatną wizytę. Dowiedz się jak jest w Twoje przychodni i czy możesz otrzymać skierowanie od swojego lekarza rodzinnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również mam coś podobnego tylko wcześniej miałem jak syfek jak go nacisłem to coś tam wyleciała a teraz mam tak jak by guzek i jest czerwony wygląda to jak by pod skórą zebrała się krew... i jak chce wycisnąć to boli:/ i nie wiem co z tym zrobić:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje, że też będę sie musiał wybrać z tym do lekarza... Skoro nikt nie pisze jak z tym walczyć to problem może być głębszy... Narazie przemywam tego *syfka* płynem oczyszczającym przeznaczonym na trądzik i tak choćby było lepiej niż wcześniej, ale chyba nie zniknie tak od razu...:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Varrriot

Ja też mam takie coś, to juz trzecia taka krosta w okolicach genitaliow. Za 1 razem wycisnalem ale po 5 miesiacach zas to samo wyroslo, tym razem na mosznie. Doszlo do zakazenia jadra, powiekszylo sie i bolalo. Wczoraj bylem u urologa a w tym czasie wyrosla mi nastepna zas na penisie, lekarz powiedzial ze to jest kaszak i trzeba go usunac jak najszybciej razem z torebką która w nim jest, bo jak będę wyciskał to nie usunę tej torebki która będzie powodować ponowne odrodzenie się kaszaka i tak bez konca. Powiedział że miałem szczęście że po tygodniu zakazenie jądra ustąpiło, bo miałbym kłopot. Więc panowie ruszać do urologa, powiedział że to jest małe nacięcie w znieczuleniu i nic nie boli a będzie po kłopocie :) Ja idę za tydzien na wycięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem z tym u dermatologa - alergologa i powiedział, że kaszaki są natutalne i to mnóstwo ludzi ma. To tylko nadprodukcja jakiegoś łoju, sebum czy coś takiego, żaden wirus. Nie można tym zarazić. Nie zależy od higieny, Nie powinno się wyciskać. Zresztą jeśli kaszak jest na tam, gdzie skóra na penisie jest najcieńsza, to ból przy wyciskaniu jest nie do wytrzymania. Mój ojciec powiedział, że też to ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez to mam tylko ze przy okazji mam tez male krostki czzytalem juz o nich i wiem ze sa one nieszkodliwe ale jedna byla wieksza ale nie wiele wiec bardzo sie nie przejelem ale po 6 miesiacach gdy sie obudzilem byla znacznie wieksza nacisnelem i poleciala biala ropa pomyslalem ze to pryszcz ale teraz czytam to widze ze chyba mialem racje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś napisał, że tym nie można się zarazić... ja bym nie była taka pewna... :/ mój chłopak też miał *malą chrostkę* - chwile później on miał dużego pryszcza a ja zakażenie pochwy :/ serdecznie odradzam współżycie z taką *pryszczatą niespodzianką*, chyba, że chcecie partnerce sprawić dużo bólu i nieprzyjemności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×