Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Anita

Działanie Amizepinu u chorego na raka dna jamy ustnej i języka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anita
Mam pytanie czy chory na raka dna jamy ustnej i języka z przerzutami na węzły chłonne (po radioterapii i chemioterapii) może stosować lek AMIZEPIN. Dodam, że po tym leku wystąpiła u chorego opuchlizna na twarzy, szczególnie na oczach i górnej wardze. Z góry bardzo dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anna
Skoro wystąpiły działania uboczne powinna Pani najlepiej skonsultować się z lekarzem prowadzącym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anita
tylko, że ten lekarz stwierdził iżten lek jest przeciwbólowy i że powinno się go stosować. wyczytałam z ulotki, że jest to lek na choroby neurologiczne i np padaczke a mój tata nie ma takiej choroby. i jeszcze co ciekawe tam pisze, że nie należy go stosować w leczeniu innego rodzaju bólu niż on jest wskazany. więc już sama nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Wystąpienie objawów ubocznych przy stosowaniu leku dyskwalifikuje go z dalszego podawania. Trzeba udać się na kontrole do lekarza i zastąpić lek innym preparatem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anna
No to niech Pani idzie do lekarza, powie o dolegliwościach Taty i niech Pani poprosi o przepisanie innego leku. Na runku jest wiele leków przeciwbólowych, lekarz prowadzący musi dokładnie zadecydować jaki lek przepisać... proszę jak najszybciej się do niego udać... pozdrawiam i zdrowia Pani tacie życzę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anita
bardzo dziękuje za te wszystkie cenne rady. Dziękuje również za pozdrowienia przydają się napewno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.