Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Anna

Wysoka gorączka i krwawienie z nosa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anna
Z góry przepraszam że tu pisze, ale... Mój chłopak od środy ma wysoką temp. tzn wahającą się między 38,8-39.7. W czwartek był u lekarza, dostał antybiotyk a poprawy żadnej nie ma:( dodam jeszcze że przy wycieraniu nosa leci mu krew z obydwu dziurek, nie ma żadnego kaszlu-strasznie się martwię*( co to może być? bo mi to jakoś na grypę nie wygląda:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Mnie trudno oceniać co się może dziać na podstawie tylko opisanych dolegliwości. Pacjent musi zostać zbadany bezpośrednio. Trzeba udać się na kontrolę do dyżurnego lekarza rodzinnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anna
Ale on był i lekarz stwierdził że to coś chyba z gardłem i dał mu antybiotyk i przepisał cholinex:|

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Ale to było w czwartek a Pani pisze,że dalej wysoko gorączkuje i krwawi z nosa i bardzo się Pani tym niepokoi. Trzeba w takim wypadku ponownie iść do lekarza na kontrolę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anna
Nie wiem co robić, dziś jest jeszcze gorzej, On cały dzień wymiotuje, a co ciekawe brzuch go nie boli tylko jest mu niedobrze... w takiej sytuacji wyjazd samochodem do szpitala jest niemożliwy... co mu może być?!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anna
Jego rodzina jest totalnie nie odpowiedzialna... czy z sytuacji kiedy On praktycznie cały czas wymiotuje żółtawą wodą można wezwać karetkę? czy lepiej czekać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ona
zawsze mozna, a czy zostanie wysłana to juz od dyspozytora zalezy, jednak przychykiłabym sie do tego ze mozna zabrac chorego autem do szpitala, w takiej sytuacji woreczki nalezy zabrac ze soba...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olka
Czesc. Przepraszam ze sie tak wtracam, ale... mam podobny problem tylko chyba jest jeszcze gorzej...:( Dzien wczesniej troszke kaszlal. Skarzyl sie na bol brzucha. Pozniej powiedzial ze ma 38.5 goraczki. W nocy sie obudzil i wymiotowal i rownoczesnie lala mu sie krew z nosa. Najgorsze jest to ze nie ma zamiaru isc do lekarza... Ja go napewno na to namowie ale jak byscie mogli tak wstepnie napisac co to moze byc. Przyda sie pare dobrych argumentow. Dodam jeszcze ze pali papierosy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ja
Miałam to samo wyladowalam na stole operacyjnym bo dostałam zapalenie woreczka żółciowego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.