Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Dorota z Opola

Bóle brzucha w okolicy pępka z bólem promieniującym na prawą stronę

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dorota z Opola
Mam 26 lat,ważę(już teraz) 52kg, od 10 dni boli mnie brzuch w okolicy pępka z bólem promieniującym na prawą stronę.Zaczęło się od bólów kręgosłupa,brzucha i głowy,po zażyciu Ibupromu max pozostał ból brzucha,oraz gorączka 39 stopni którą zbiłam polopiryną S.Badało mnie trzech lekarzy,łącznie z chirurgiem,zrobiono moi badanie krwi na limfocyty,niestety nikt nie wie co to może być,lecz każdy z lekarzy wyklucza wyrostek robaczkowy.Zalecono mi NO SPA forte 2x 1 tabletkę,niestety bez rezultatów,nikt nie zalecił zrobienia badania USG jamy brzusznej.Są to skurczowe bóle kiedy zmieniam pozycję leżenia,kiedy dużo chodzę,podniosę coś cięższego,lub kiedy zjem coś.Chirurg zalecił mi ścisłą dietę 1-2 dniową, miałam pić dużo płynów ,ewentualnie jeść sucharki,ale niemogę jeść ich cały czas niedługo sama będę wyglądała jak sucharek :).Z forum wyczytałam coś o śledzionie,moje objawy są bardzo podobne do opisywanych,proszę o poradę co mam dalej robić,brzuch nadal skurczowo codziennie mnie boli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno określić bez badań co może się dziać. Dobrze by było wykoanć na początek USG jamy brzusznej. O tym jednak musi zadecydować lekarz prowadzący.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aneta
Witam Pani Doroto wiem że objawy opisywane przez Panią były ok 2 lat temu ale mam pytanie co stwierdzono? czy postawiono Pani diagnozę ? natknęłam się na pani pytanie szukając odpowiedzi na moje objawy są identyczne jak u Pani również zaczęło się od kręgosłupa ...brzuch..głowa 39 gorączki i tak jak Pani ważę 52 kg lekarka moja nie wie co jest dostałam skierowania do ortopedy neurologa itp. czekam na wizyty , ale wolałabym wcześniej od Pani dowiedzieć się czemu będę musiała stawić czoła pozdrawiam anet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.