Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość ana

Wycięcie macicy z przydatkami drogą brzuszną H-P

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ana
07.10.2009 miałam operację wyciecie macicy z przydatkami drogą brzuszną H-P po 9 dniach podnosilam wiecej niz 7 do 10 kilo prowadziłam auto ponad 100km czy mogłam sobie zaszkodzić i co teraz .Wychodząc ze szpitala nie dostałam żadnej instrukcji jak mam się zachowywać.do dziś mam bule ale przeczytałam na form ze tak mają też inne pacjentki Martwię się czy nie zaszkodziłam sobie a jeśli to jak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Faktycznie, dźwiganie ciężkich rzeczy po takim zabiegu nie jest wskazane (ryzyko przepukliny pooperacyjnej). Trudno bez badania powiedzieć czy sobie Pani tym zaszkodziła. Jeśli odczuwa Pani od tego czasu dolegliwości tym bardziej radzę udać sie do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stejsi
Jestem po operacji wyciecia narzadow rodczych czy jest dopuszczalne lekkie krwawienie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Do miesiąca takie krwawienia mogą występować. W razie wątpliwości trzeba udać się na kontrolę do ginekologa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Oga
Jestempo operacjiwycięcia macicyz przydatkami zaczynam chemioterapię kiey będę mogłaprowadzić samochód aby sobie nie zaszkodzić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MAŁA
też jestem po takiej operacji 2 tyg temu wiem że trzeba się oszczędzać nawet do 3 miesięcy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karolina
Witam, Jestem studentką 5 roku. Piszę pracę na temat: *Ja cielesne kobiet po mastektomii i operacjach ginekologicznych.* Poszukuję Pań, które zechciałyby podać swojego maila i wziąć udział w badaniach całkowicie anonimowych przeprowadzanych drogą mailową, które posłużą tylko i wyłącznie do napisania pracy magisterskiej. Bardzo proszę o pomoc, nie zajmie to Paniom dużo czasu, a jakże ułatwi mi napisanie pracy magisterskiej opartej na badaniach. Jeśli któraś z Pań wyrazi zainteresowanie to proszę o podanie e- maila, a ja wyślę na wskazany adres kwestionariusze lub można napisać bezpośrednio na mojego maila ( karolka.karola@gmail.com ), a ja odeślę kwestionariusze wraz z bliższymi informacjami o mnie i instrukcje do kwestionariuszy. Będę dozgonnie wdzięczna za pomoc! Pozdrawiam, Karolina K. W razie pytań i wątpliwości proszę pisać : karolka.karola@gmail.com (ankieta jest kierowana do wszystkich kobiet po operacjach ginekologicznych* usunięciu jajników, jajowodów, macicy, trzonu macicy itp.) P.S. Po obronie zainteresowanym osobom mogę przesłać wyniki badań :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.