Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Wiesiek

Ból odbytu zawsze w nocy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wiesiek
Co może być przyczyną bólu w odbycie. Ból występuje zawsze w nocy. Raz na jakiś czas(2 razy w miesiącu średnio). Najczęściej po stosunku z żoną. Ale nie po każdym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trzeba z tym problemem udać się do chirurga ogólnego i dać się przebadać. Bez badania nie wyjaśnię Panu skąd biorą się te dolegliwości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ania
Może Pan cierpi na to samo co ja, znalazłam informacje na temat tej choroby, jest ona nie grożna , ale nie przyjemna .Proctalgia fugax tak z łacińskiegi nazywa się ta choroba , ma ona podłoże psychogenne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adam
Mam tą samą dolegliwość co kolega w podobnych czasookresach. Czy coś dowiedzieliście się więcej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario Sch.
hallo mi sie tez tak czasami zdarza w nocy czesto po stosunku z zona....mialem kiedys hemoroidy...teraz miewam mimo wszystko bole odbytu...jestem po badaniach i musze z tym zyc bo nic niepokojacego nie ma po badaniach....w razie bolu uzywam masc....pozdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adam
Hej Mario! Ja hemoroidów nie miałem ale wydaje mi się, że koleżanka Ania ma rację. Mnie pomaga podkurczenie nóg i wtedy atak trwa bardzo krótko (około 1-2 minuty) Ale znalazłem ciekawy artykuł pt. *Napadowy ból odbytu* http://www.zdrowemiasto.pl/_zm/index.php?art=63 Co ty na to? pozd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość olleik798
Skutecznym preparatem w leczeniu wstydliwych dolegliwości odbytu wydaje się preparat Proctolact. Odwiedziłem ostatnio stronę pod adresem www.proctolact.pl i po przeczytanej lekturze na temat tego farmaceutyku już zacząłem go stosować. Na razie nie widzę spektakularnych efektów ale warto być cierpliwym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario Sch
Hallo uważajcie i kontrolujcie się, ja jestem 8msc po usunięciu raka jadra ale wszystko jest ok pozdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zbych
To często pojawia się po zjedzeniu posiłków z surową cebulą lub czosnkiem na kolację. Nie wiem jak u was ale u mnie zauważyłem częsty zwiazek. Wg mnie to może być ostry skurcz mięśni odbytu. Niektórzy mają skurcze nóg w nocy - tu jest podobnie.Może trzeba uzupełniać magnez w organizmie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anna
Po przeczytaniu nie jestem wypowiedziami zachwycona.Definitywnie należy udać się do chirurga, gdzie na podstawie specjalistyczny badań ustali przyczynę i postawi diagnozę co dalej.To są wypowiedzi na zasadzie jedna pani drugiej pani.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Iwa
To z pewnoscia napadowe bole odbytu. Tak brzmi nazwa tej dolegliwosci. Bol rozwija sie nagle w ciagu kilku sekund by z sila razenia bomby atomowej zgnoic czlowieka przez nastepne minuty. Czasem bol jest tak silny ze doprowadza mnie do omdlenia. Poczatkowo pojawial sie tylko w nocy teraz potrafi mi zepsuc popoludnie. Jak szybko sie pojawia tak tez samoistnie ustepuje, chociaz w ostatnim czasie przytrafiaja mi sie napady bolowe nastepujace kolejno po sobie. Czyli w ciagu kilku minut jeden po drugim. Bol jest tak traumatyczny, ze samo wspomnienie boli. Wspolczuje tym, ktorzy doswiadczaja tej zmory.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tomek
Mozna przebadac prostatę( dla tych panow u ktorych problem wystepuje po stosunku )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.