Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość kari

Zażywanie leku meridia a bóle kolkowe pod żebrami

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kari
Witam od tygodnia brałam meridię,od 2 dni przestałam bo podczas drobnego nawet wysiłku fizycznego mam bóle po prawej stronie pod żebrem typu kolka ,nawet wchodzenie po schodach sprawia mi ból i duszności nie wiem co się dzieje proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stapler
Takie dolegliwości mogą być skutkiem zażywania tego leku. Jeśli jednak dolegliwości nie ustąpią w przeciągu 2-3 dni należy z tym problemem zgłosić się bezpośrednio do swojego lekarza pierwszego kontaktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×