Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ania

Czy USG wykryje przepuklinę?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ania
Chcialam dowiedziec sie czy przepukline da sie wykryc przez usg? poniewaz ponad tydzien temu kiedy bylam w pracy (pracuje fizycznie) odczowalam bol brzucha i zauwazylam ze mam po prawej stronie cos powiekszonego cos co znika i pojawia sie jak chce ;/ odrazu udalam sie do lekarza stwierdzila odrazu ze to przepuklina jako ze mialam okres kazala mi przyjsc po tygodniu i dala zwolnienei z pracy przez caly ten tydzien bol nie byl juz tak uciazliwy a ten caly *guzek* pojawial sie coraz rzadziej po tygodniu udalam sie do lekarza tym razem innego lekarz nie widzial nic zbadal mnie powiedzial ze wszysko jest jak w najlepszym porzadku i moge wrocic do pracy i ta wiadomosc ucieszylaby mnie ale w ten sam dzien wieczorem znow zaczelo mnie bolec a wieczorem *guzek* znow byl widoczny !!! jako ze mieszkam w wielkiej brytanii nie wiem jak odnalezc tutaj jakiego kolwiek chirurga ! dlaetgo zwracam sie z tym pytaniem?! mimo tego ze nie dzwigam to cos nadal sie pojawia jedynie co zauwazylam ze pojawia sie to zawsze po wspolnych wieczorach z narzeczonym ;p nie wiem co robic ? czy to wogole przepuklina a moze jakies problemy z jajnikiem ??? jesli to przepuklina czy wykryje to usg? prosze o odpowiedz pozdrawiam i dziekuje Ania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość andrzej280@msn.com
miałem podobny przypadek szkoda mówić, lekarze to konowały mnie leczyli na pęcherz moczowy nie wykonując badań podstawowych, od razu antybiotyk, zrobiłem morfologie i usg żadnych zmian i stanów zapalnych, zaczęto mnie leczyć na kręgosłup że niby bóle są od niego, zniszczyłem żołądek i przewód pokarmowy, z jednej operacji zrobiło się dwie. Naprawdę szkoda chodzić po konowałach, ja wykonując tak prace nie zarobił bym na pestki od słonecznika. Służby zdrowia u nas nie ma. Szpitale to noclegownie. Mnie odebrali dwa lata z życia. Dlatego trzeba sił aby sobie pomóc, wywiad to samemu trzeba przeprowadzać a nie lekarz z tobą. Nic a nic im nie wierze. Sami sobie taką reputacje robią jak policja. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pit
czesc, ja mialem tak ze lekarz badniem reka nie wykryl przepukliny a na usg je wykryli - obustronna. Jest jedno ale - wazne jest jak lekarz wykona badnie usg - jeden mnie badal poprzez usg i niewykryl dopiero jak poszedlem do docenta to wykryl. poprzedni badali na lezaco a ten ostatni kazal mi stac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rego36
Tak,badanie usg przeprowadzone przez doswiadczonego radiologa wykryje przepuklinę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość niunia
część wszystkim mój mąż też ma taka sytuację i też nie wiedzą co to jest ale TK powinno wykazać......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.