Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość bartez34

Czerwona plama na skórze penisa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bartez34
Witam zauwazylem dzisiaj czerwona plame na penisie jest ona duzych rozmiarow, mysle ze mogla pojawic sie po wyciskaniu *białych włosków* na penisie. jest ona raczej widoczna jakby mala bulwa wystawala z penisa. co to moze byc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To może być stan zapalny w wyniku nadkażenia skóry podczas wyciskania lub reakcja alergiczna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bartez34
a jak to zaleczyc? narazie uzywam Detreomycyny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Może być Detreomycyna. W razie utrzymywania się zmiany należy skontaktować się z lekarzem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Stefan z Pończy
Witam otoz mam pytanie: ostatnio 2 razy przechodzilem zapalenie gruczolu łojowego na penisie i 2 razy w tym samym miejscu (duzo kropa czerwona) i teraz pozostal po niej taki maly czerwony slad, lekarz po 1 zapaleniu powiedzial ze to jest tylko taki slad ktory wystapil po tym lecz przy drugim zapaleniu (w tym samym miejscu - dokladnie taka sama bulwa) po przejsciu znowu pozostala taka malutka kropka. Co mam robic? Czy to jest samoistna jakas reakacja, blizna czy co? bardzo prosze o odp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
To raczej blizna po przeleczeniu zapaleniu. Nic niepokojącego. W razie wątpliwości radzę skonsultować się z dermatologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wazyl
Witam 2 dni temu pojawiła mi się jakaś plamka na dole penisa ( jest czerwona) Jest niewielka i zastanawiam się czy to samo zniknie Nie uprawiałem seksu i zastanawiam się skąd sie to wzieło Mieści się zaraz na początku od brzucha po prawej stronie Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa i napletka zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.