Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guz pod lewą pachą w na wysokości piersi


Gość Beata

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Pod lewą pachą na wysokości piersi zauważyłam powiększenie tak jakby guz , wybadałam go dlatego że od pewnego czasu czuję ból pod pachą i drętwienie ręki na ramieniu (bardzo dziwne uczucie drętwienia, przechodzenia tak jakby prądów ), Miałam robione USG pachy około 2 miesięcy temu ponieważ dziwny ból pod pachą występował już wcześniej, lecz USG nie wykazało żadnych zmian. Momentami odczuwam również ból w okolicy zgrubienia w stronę pleców. Proszę o opinię i skierowanie do jakiego specjalisty mam się udać bo moje wcześniejsze wizyty u ginekologa i lekarza ogólnego nic nie dały. Nie wiem czy to niewłaściwy adres czy niekompetentni lekarze. Dziękuję i proszę o możliwie szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A była Paniu u ortopedy? lub neurologa? Ból i uczucie przechodzenia prądów może być spowodowane uciskiem na nerwy, które przebiegają w okilicy szyjnej, a nawet zmianami w obrębie samego odcinka szyjnego. Guz może nie być z tym związany.U około 17 % kobiet występuje dodatkowy płat gruczołu piersiowego, któy nie mieści się normalnie *w piersi* i zachodzi do dołu pachowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku miesięcy odczuwam pod lewą pachą na wysokości piersi dokuczliwy ból który nasila się wraz z upływem czasu.Nie wiem do jakiego lekarza mam się udać.Ból promieniuje do lewej ręki i pleców.Na początku bagatelizowałem to bo myślałem że samo przejdzie ale zaczynam się niepokoić.Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku radziłbym w tej sprawie udać się do lekarza rodzinnego. Musi Pana zbadać i zadecydować o dalszej diagnostyce. Jeśli ból nie ma związku np. z jakimś guzem być może konieczna okaże się konsultacja neurologiczna (być może jeszcze RTG klatki piersiowej, stawu barkowego, odcinka szyjnego kręgosłupa). O wszystkim zadecyduje lekarz rodzinny po bezpośrednim badaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mialam trzecia piers pod pacha.Zostals ona usunieta bole jakie mialsm to bylo bol pod pacha pieczenie bol promieniujacy po calej rece miejscami chodzacy na usg wysxla tkanka tlusxcxowa ale ten bol byl nieznosny a zmiana bardzo widoczna wiec zostala z operowana po badaniu histopatologicznym wysxlo ze to byla trzecia piers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×