Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Cały czas mam biały nalot na języku


Gość aniulka

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ mi pomaga regularnie podzielę się z Wami najprostszym sposobem. Do śniadanka robię sobie papkę: pasowany ząbek czosnku+curry+tymianek+oregano+oliwa extra virgin i smaruję tym np. kanapkę z szynką. Efekt: ostatnio przemarzłem i przechlałem się na rejsie, paliłem dużo fajek. Jęzor biały + kapeć w buzi. Zjadłem to rano, po obiedzie jeszcze czułem, wieczorem wypiłem flaszkę czerwonego wina (tak wolno sączyłem i płukałem sobie język) i rano już nie ma hehehe. Proste? Wino było oczywiście wytrawne i mocno garbnikowe. Kupowanie leków i suplementów to frajerstwo jeśli to zwykła kandydoza wynikająca z osłabienia organizmu. Polecam to jeść po ustąpieniu objawów, mi smakuje, pikantne, wyraziste *)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Irydologa (czyta z oczu), walczę z tym od około 2 lat* biały nalot na języku, nie świeży oddech, trądzik. Z początku chodząc do dermatologów przepisywali mi same antybiotyki do smarowania, każdy mówił to samo, że to pomoże że się tego pozbede. Jako że mam 16lat to przywiązuje dość duża wagę do kontaktów ze znajomymi, z dziewczynami co sprawia że te objawy sa na prawdę dużym problemem. Ostatnio zrobiłem wymaz i wyszło ze mam gronkowca. Lekarz od razu dał mi jedne z silniejszych antybiotyków doustnych. Będąc u Irydologa dowiedziałem się ze są to typowo objawy grzybicy. Czytając z oczu, a później dając moja krew pod mikroskop tylko potwierdziły się jego przypuszczenia. Nie ufajcie żadnym antybiotykom! Biorąc je tylko pogarszacie grzybicę przez wyjalowienie wątroby. Irydolog kazał mi przejść na dość ścisłą dietę gdzie mam głównie kasze, kiszone przetwory, picie dużej ilości wody z cytryna i wykluczenie mleka, sera żółtego i innych przetworów tego typu. Dostałem również probiotyki i parę innych specyfików które nie niszczą organizmu a pomagają mu w walce z chorobą. Mam nadzieje ze to pomoże w leczeniu i zaprzestaniu niszczenia sobie narządów wewnętrznych antybiotykami które tak chętnie przepisuje nam większość lekarzy. Dodam jeszcze ze na forach ciężko wg. opisow znaleźć rozwiązanie choroby gdyż w większości są to przypuszczenia, nie będę pisał co należy brać i w jakiej ilości gdyz to kwestia indywidualna zależna od stadium choroby. Najlepiej pojechać do takiego lekarza aby postawił diagnoze i nie oszczędzać w środkach bo sądzę że to rozwiąże problem wielu z was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×