Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Tomek

Kiedy zejdą szwy rozpuszczalne z prącia?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomek
Witam Jakiś tydzień temu przeszedłem zabieg usunięcia brodawczaka z żołądzia. Lekarz założył mi trzy rozpuszczalne szwy. Otrzymałem informację, że dopiero po tygodniu mogę porządnie umyć to miejsce pod gorącą wodą co spowoduje rozpuszczenie szwów. Niestety nic takiego nie miało miejsca, stąd moje pytanie jak długo będę musiał czekać aż *zejdą*? Jak długa seksualna abstynencja jeszcze mnie czeka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Takie nici mogą się rozpuszczać do 2-3 tyg. Można udać się ponownie do lekarza, aby je usunął.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Krzysiek
Mam gorącą prośbę - mam brodawczaka na żołędziu i ustach. Jestem zdesperowany, byłem już u trzech dermatologów i wszędzie otrzymałem odpowiedzi zdawkowe - zero konkretów. Gdzie mogę w Łodzi usunąć to dziadostwo? - jakiś namiar na dobrego specjalistą. Proszę serdecznie i z góry Dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Z brodawczakami na żołędziu radzę udać się do urologa. Może warto byłoby jeszcze w tej sprawie skonsultować się z chirurgiem plastycznym (np. leczenie laserem).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.