Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość kaha_22

Ciąża a nasilający się ból stopy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kaha_22
Witam serdecznie mam pytanie jestem w 27tygodniu ciązy,dwa dni temu rano wstając z łóżka zauważyłam że nie umiem ustać na prawej stopie myślałam że to skurcz łydki mnie chwycił przez sen i zaraz puści,ale nie przechodziło i nie przeszło boli mnie dokładnie obok kostki ,a jak ugnę stopę tak jak bym była w butach na obcasie to boli najbardziej ,jakby ścięgno,nigdzie indziej mnie nie boli,nie uderzyłam sie ani nie miałam zwichnięć ani złamań tej stopy.Ból dzisiaj jest mocniejszy i coraz gorzej mi na tą stopę stąpać.Ból zaczyna mi promieniwać w stronę ścięgna w łydce.Prosze o pomoc. Czy to może być jakiś ucisk związany z ciążą? Co powinnam zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Prawdopodobnie to wynik ucisku macicy na naczynia. Radzę skonsultować się z lekarzem, a w nocy starać się spać na boku podkładając pod brzuch poduszkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ania
mnie bolała stopa (śródstopie), tak że nie mogłam chodzić. Też byłam w ciąży. Mówiłam lekarzom, położnej, ale Ci nie wiedzieli czemu tak jest. Dopiero koleżanka mi podpowiedziała, że być może stopa mi się *odbiła*. Faktycznie, po wymienieniu wkładek do buta mi przeszło. Ale to co koleżanka opisuje to wygląda raczej na ucisk z powodu ciąży.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Emilia
Hej,ja wstalam a ogromnym bolem srodsopia, Ze nie mOglam stanac na nOgi, teraz troche Przeszlo. Martwi mnie to trOche bo jestem w 13tc wiec jeszcze za wczesnie na bole z przeciazenia czy silnego ucisku. Co to moze byc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.