Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Monika

Guzek na rączce u mojego 1,5 rocznego synka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Monika
Witam serdecznie mam pytanie.Wczoraj zauważyłam na przedramieniu pod spodem rączki u mojego synka twary guzek.Jest wielkości około 1cm na 1cm.Bardzo martwi mnie ta zmiana,raczej jest nie bolesna gdyż synek nie zachowuje się jakby go bolało przy dotykaniu.Dziś idę po skierowanie do specjalisty,ale nie ukrywam,że bardzo się boję.Guzek nie przemieszcz się i nie zmienia kształtu przy dotknięciu i jest bardzo twardy.Bardzo proszę o odpowiedz co to może być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika
Też tak myślę i wybieram się z Małym do lekarza.A co ten włókniak wogule jest?Dzięki śliczne za podpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika
Dziękuję,o 16 tej mam wizytę u lekarza pierwszego kontaktu.Zobaczymy co powie,ale sądzę ze wyśle nas do specjalisty.Gdyby ktoś zetknoł sie z takim przypadkiem proszę piszcie.Najgorsza jest nie wiedza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość natasha
ja dokladnie mam taki sam problem co wam powiedzieli lekarze to nie grozne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Izabela
witam mam taki sam problem,od urodzenia mam mały guzeczek na lewej skroni bliziutko brwi, lekarze jak byłam mała nazwali go pływaczkiem wiecie moze cos na ten temat??czy można to usuwac??proszę o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.