Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Krzysztof

Przepuklina pępkowa i brak operacji

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysztof
Półtora roku temu przesiliłem się i od tej pory mam boleści.Miałem badania lekaskie chirurgiczne - jeden z trzech lekarzy stwierdził przepuklinę pachwinową -chirurg na izbie przyjęć do szpitala stwierdził iż nie wyczuwa przepukliny ręcznie i nie będzie operował.Ponowne badania Usg stwierdziły przepuklinę -1CM.Jednak lekarz(państwowa opieka) ponownie odmówił operacji.Mam bóle gdy dzwigam coś cięższego ,mam problemy z porannym wstawaniem,ból jest przeszywający i długotrwały.Ciężko mi założyć skarpety i ubrać się . Jestem młodym człowiekiem a czuje się jak staruszek.Co powinienem zrobić -czy udać się do innych lekarzy -czy doprywatnych-proszę o poradę .Czy tak małą ale uciązliwą przepuklinę się operuje .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Jeśli ma Pan objawy związane z przepukliną to powinna być zooperowana jeśli lekarz tak zadecyduje. Najlepiej udać się do innego chirurga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ania
mam przepuklinę pępkową już od 2 lat i co teraz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.