Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Agata P

Oddychanie z respiratorem po operacji otrzewnej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agata P
Witam bardzo serdecznie pana doktora ,mam pytanko mamusia moja jest w stanie tragicznym,lekarz mówi że pożyje kilka dni,zrobił już wszystko co mógł,mama moja jest po operacji otrzewnej,ale otrzewna nie została naruszona,po 2 godzinach od narkozy miała przejść na blok do dnia dzisiejszego nie zeszła leży na oiom sławno,ponieważ przed operacją otrzewnej miała chorobę tarczycy,serca,i problemy z krwią,obecnie jest pod respiratorem od miesiąca nie chce sama oddychać,lekarz powiedział ze pomoże tylko przeszczep płuc i serca,może jest jakiś pomysł na życie dla mojej mamusi,może lekarz sie myli,może jest inny lekarz który ma coś jeszcze do zrobienia,nasz lekarz nie konsultował sie z endokrynologiem ,może była taka potrzeba proszę o pomoc proszę nawet o konsultacje z ordynatorem oiom chirurgi sławno w woj.zachodniopomorskim,proszę pomocy !!!!!!!nie moge tak siedzieć i czekać na śmierć mojej mamy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Brak tu danych klinicznych. Na tej podstawie nie można nic powiedzieć. Musi Pani kontaktować się z lekarzami prowadzącymi, którzy najlepiej znają chorą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.