Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Magda Bydgoszcz

Guzek na małym palcu u ręki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magda Bydgoszcz
Od kilku miesięcy na małym palcu mam guzek, który powoli rośnie został już raz wycięty bez skutku. Teraz jest wypalany i rana zaopatrzona jest Bactigrastem wycinek został przebadany wynik zapalenie tkanki podskórnej. Proszę o radę co dalej z tym robić początkowo myślano,że to naczyniaczek ponieważ też z momentem lekkiego urazu bardzo mocno krwawi. Wielkość jest ok. 1 cm nie boli. Czekam na odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dorota
Najpierw trzeba ustalić przyczynę zapalenia tkanki podskórnej. Wtedy lekarz zdecyduje, czy podać np. antybiotyk, kortykosteroidy. Najlepiej udać się do dermatologa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Daria Karatysz z rodzinom
Muja tata ma rane na palcu i nieriem co mam robici moja mama poradziła mojemu tacie aby poszedł do lekarza ale muj tata robi wczystka po swojemu. Czyli chozi z tym palcem owinientym w papier do higieny intymnej. Mojemu tacie ciongle leci kref morze mi ktosi pomorze prosze boje sie o stam mojego taty.Jesili bendzie taka morzliwosici o pomoc to prosze przysyłaci wiadomości na numer gg. Ja mam 13 lat i prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mila
Mam mały guzek na palcu u ręki na stawie.Jest miękki i nie boli.Dr dermatolog powiedziała mi ,ze to jest reumatyczne.Maść nie pomogła.Co mam przykładać,aby ten guzek wchłonoł.Proszę o pomoc,jeśli jest to możliwe,proszę wiadomość napisać Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość krystyna
mam pszerwane scięgno zginawla u małego palca prawej dłoni co stym robić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bella
mam problem na moim placu maylym u reki pod skora mam narosl ktora gdy uderze robi sie twarda i boli co to moze byc ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość adams12
witajcie mam problem u reki lewej na palcu opuszka od kilku miesiecy ma taki guzek.myślalem ze to jakaś z początku zwyczjna krosta bo byl ropień podskurny, ale po pewnym czasie to troche zaschło i zrobił sie strupek .i wziołem igłe i to podważyłem i potem pęsetą pociągnołem taki w postaci kozen z jajeczkiem .i z powrotem mi sie to zrobiło co to może być mili panstwo prosze z powazaniem o odpowiedz z gury dziękuje wam i pozdrawiam was

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dorka
Dario Karatysz.Twój list prosi o pomstę do NIEBA!!!!Masz 13 lat,dziewczyno!,jak możesz być taka analfabetką,to nie do pomyslenia,jak można tak łamać Polszczyznę,WSTYD jak na wiek 13-tu lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.