Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Problemy z oddychaniem i bóle w piersi


Gość Krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .. nie wiedziałem w jakim wątku to zamieścić. A więc tak .. od jakiegoś czasu mam takie dziwne bóle w piersi, podczas oddychania- jest to uczucie jakbym nie mógł nabrać pełnego wdechu, i tak jakby te powietrze nie wchodziło do płuc tylko jakby gdzieś indziej.Też przy tym mam jakieś bóle w brzuchu, cały czas flegmę w przełyku, katar, zgaga. Byłem na prześwietleniu klatki piersiowej, spirometrii, gastroskopii (wykryto tylko nieszczelność przegrody),usg jamy brzusznej, EKG i w tych badaniach nic nie wyszło.Jednym zdaniem *okaz zdrowia*. Zostały mi badania alergologiczne i laryngologiczne (chyba wymaz z gardła). Proszę o pomoc co to może być ..... bo strasznie ciężko mi z tym jest .... czasami to myślę że zaraz przestanę oddychać. Jakie można jeszcze badania zrobić ?? Tarczyca ?? czy coś ?? Dodam że mam 24 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie chcę trywializować Twoich dolegliwości, ale jak przeczytałem, co napisałeś, to mi się przypomniał mój własny przypadek. Podobne dolegliwości (problem z oddychaniem *do końca*, bóle w piersiach, przyspieszone tętno), ganianina po lekarzach (laryngolodzy, kardiolodzy), a efekt... rozpoznanie zapalenia przyczepków mięśni w okolicy mostka, zalecenie przyjmowania magnezu, ograniczenia kawy i nerwów. W sumie wszystko to była sprawa stresu i przemęczenia, życia na kofeinie. Może i u Ciebie mają te dolegliwości podłoże nerwowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA MAM problem z oddychaniem juz ok 2 mc czuje dziwne uczucie tak jak ty ze niemoge zlapac dokonca oddechu i jak bym miala cos w gardle i przy piersi pustke czy cos takie dziwne uczucie musze kaszlec jak niemoge zlapac oddechu albo ziewac ale zaraz odnowa juz niemoge mialam przeswietlenie pluc i wszystko ok juz sie przyzwyczailam do tego ale wczesniej mialam bole serca i balam sie ,ze sie udusze teraz juz mnie serce nieboli ale nadal mam z oddychaniem .nigdy czegos takiego niemialam dodam ,ze mieszkam w uk i moze to przez klimat juz sama niewiem albo tarczyca a tu lekarze sa do dupy paracetamol na wszystko na przeswietlenie czekalam mc bo niechcieli dac wrrrrrrrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość katrina 22

hej ja tez mam ciezko oddech wszystko mnie boli klatka cos w plecach , z natury jestem panikara i zaraz wszystko stawiam na najgorsze nie bylam u lekarza bo jestem w niemczech i nie umiem jezyka zeby pojsc i poradzic sie lekarza bardzo przykro czytac tego co napisales ale tak jest w POLSCE ... obcokrajowcy mowia ze piekny kraj ale sluzba zdrowia do kitu mogles dac w łape to by ci zaraz powiedzieli co ci jest ,,, mam nadzieje ze bole w klatce mi przejda i tobie tez duzo zdrowia i sily buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×