Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Sylwia 24

Ból w prawym barku po laparoskopii kamieni żółciowych

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sylwia 24
Witam! minął rok od mojego zabiegu. Miałam usunięte kamienie z woreczka żółciowego za pomocą laparoskopii. Wcześniej nie paliłam papierosów teraz zaczęłam i czasem odczuwam ból w prawym barku. czy to jest związane z paleniem? teraz już zaprzestałam palenia i ból zniknął. Dodam jeszcze że przy oddechu odczuwałam tak jak powietrze przechodzi przez gardło, a później właśnie to kłucie w barku . Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Takie dolegliwości mogą wynikać ze zmian w obrębie stawu barkowego i obojczykowego, szczytu płuca lub być bólem przeniesionym, czyli z innej okolicy ciała a objawiającym się w obrębie barku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Janek 19
Od wczoraj mam taki sam ból, jest coraz gorzej, przy głębokim wdechu czuje jak boli mnie całe prawe płuco zwłaszcza u spodu i czuję mocny ucisk na prawy obojczyk, a do tego ból w barku jest nieprzerwany i nie ma nawet pozycji by przestał boleć. Dodam, że choruję na zakrzepice lewej nogi od 6 lat, ale byłem na badaniach USG tydzień wcześniej i wszystko (poza lewą nogą) było czyste. Więc co to może być? P.S. Nigdy nie paliłem, ani nie miałem zabiegu chirurgicznego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.