Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Zbyszek19

Dlaczego mi leci krew z odbytu i wymiotuję?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zbyszek19
Dzieńdobry.Od 3 miesięcy leci mi krew z odbytu i mam biegunke,mało tego niemam wogule apetytu i jak coś zjem odrazu wymiotuje,okropnie boli mnie żołądek.Miałem robioną już gastroskopie i nic mi nie wykazało.Jeden z lekarzy przepisał mi syrop i w czasie jego brania przez 7dni objawy znikneły ale jak przestałem już go brać nadal są.Brałem już durzo lekarstw od biegunki ale tez mi nie pomagają.Mam 19lat.około2m.wzrostu i waże 70kg.niemoge wcale przytyć czy to przez to??jak sie moge wyleczyć??co mi dolega??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno mi określić bez badania. Najlepiej w tej sprawie skonsultować się z gastroenterologiem. Byc może to tylko zwykłe hemoroidy albo jakieś krwotoczne zapalenie jelita grubego. Być może konieczna będzie kolonoskopia. O wszystkim zadecyduje gastroenterolog po badaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość donna
my name donna i living in florida and i got the same problem.i thing is strees

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Wizyta u doktora wskazana, tu znajdziesz zdjęcia chorób odbytu http://www.bolimnie.com/anatomia/odbyt-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.