Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Maro

Guzek na penisie wyszuwalny podczas wzwodu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maro
Witam. Podczas wzwodu wyczuwam mały guzek na penisie, nieco ponizej żołędzia, po lewej stronie, dokładnie w miejscu gdzie chwytam penisa wskazującym palcem lewej dłoni. Nie jest to na skórze, tylko na trzonie, pod skórą. Nie boli mnie on, ale jest uchwytny. Nie ma chyba zmian kolorystycznych. Najlepiej wyczuwalny jest po nawilżeniu. Co to moze być? Dziekuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maro
ps. Źle sie wyraziłem, uchwytny, czyli wyczuwalny. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aaaa
Ja mam jak sciagne skurke to taki jakby guzek fioletowy mocno co to jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pomoc
powiedźcie coś więcej. jest twardy? mniej więcej okrągły, pod skóra? moj przypadek. miałem coś takiego na penisie. gródka, pod skórą, rosła z czasem. aż urosła do takiego rozmiaru, że postanowiłem coś z tym zrobić. poszedłem do dermatologa, dermatolog powiedział mi że to łojak. dał mi skierowanie do chirurga urologa. urolog potwierdził. kazał przyjść do niego do szpitala zapisać się na zabieg. zabieg krótki, prosty. trwał z 20 min. niestety trzeba było **ciąć** *) i były szwy. ale tydzień gojenia, zdjęcie szwów i nie ma śladu. więc chłopaki... wiem, że to stresujące, ale radzę zapisać się do dermatologa i jak najszybciej się tego pozbyć. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lunatyk
i co zrobiłeś coś z tym? bo to nie to o czym pisze kolega wyżej. mam dokładnie to samo w tym samym miejscu pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ssss
ja mam 2 guzki na skórce przy penisie.. zrobiły się same po długiej masturbacji po imprezie(dużo używek) . do tego skóra jest tak duża i obszerna jak przy wzwodzie a sam grzyb normalny, mnijeszy. prosze o pomoc bo zaczynam panikowac !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość qta
zajechałeś se kuta-sa po prostu zamęczyłeś go że tak powiem w ch..j

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Darek
Tez to mam i zapisalem sie do dermatologa na wizyte, zobaczymy co z tego bedzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość yyy
Choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.